طول مطالعه: 4 دقیقه

پس از تقسیم شبکه، بلاک چین جدید فعالیت خود را با نام اتریوم آغاز کرد و بلاک چین قدیمی با نام اتریوم کلاسیک به فعالیت خود ادامه داد. اتریوم کلاسیک با استفاده از مکانیزم اثبات کار فعالیت میکند و عمده امنیت شبکه توسط ماینرها تامین میشود. البته بلاک چین اتریوم کلاسیک در این مدت ارتقا زیادی داشته است، اما با این حال عدم مقیاس پذیری سیستمهای پرداختی ممکن است در آینده مشکلاتی برای این شبکه به وجود آورد.

خودرو ملی روسیه

جمع آوری سرمایه برای توسعه پلتفرم، در شبکههای بلاک چین از طریق فروش توکن صورت میگیرد و در حال حاضر اغلب پروژهها از این روش استفاده میکنند. اتریوم کلاسیک یک پروژه اپن سورس است که جامعه آن از طریق قراردادهای هوشمند، آن را اداره میکنند. همچنین این شبکه از فرآیند ویژهای برای هر بلوک استخراج کننده استفاده میکند تا امنیت شبکه خود را افزایش دهد. همچنین، صفحه نمایش همیشه روشن و جزیره داینامیک آن باعث میشود تا حتی اگر هر دو گوشی از سیستم عاملی یکسان استفاده کنند، باز هم استفاده از آیفون 14 پرو مکس برای شما جذابیت داشته باشد.

دلار به یورو همین امر باعث شد تا کاربران اتریوم به این فکر بیوفتند که ممکن است شبکه تحت تاثیر حملات هکرها قرار بگیرد. در نتیجه این هارد فورک، شبکه اتریوم به دو بلاک چین تقسیم شد. بنابراین با برگزاری یک نظرسنجی، اغلب افراد به برگزاری هارد فورک و بازگرداندن داراییهای از دست رفته دائو رای دادند. سازمان دائو یک شبکه غیر متمرکز است که در آن سرمایهگذاران به داراییها رای میدهند. از آنجایی که اتریوم کلاسیک بخاطر خاصیت غیر متمرکز بودن از قوانین پیروی نمیکند، ممکن است در آینده تغییراتی در عملکرد ارز و شبکه آن ایجاد شود. ​​​.

مسکن ملی تهران در ادامه بیشتر با شبکه اتریوم کلاسیک، نحوه شکلگیری و مزایا و معایب آن آشنا میشوید. کیف پولها، جزء جدانشدنی بازار ارزهای دیجیتال هستند و برای نگهداری یا معاملات داراییهای دیجیتال، بایستی کیف پول سازگار با آن را داشته باشید. مزایای منحصر به فرد اتریوم کلاسیک باعث شده است تا توسعه دهندگان زیادی، برنامههای خود را در این بلاک چین ایجاد کرده و توسعه دهند. همین امر باعث میشود که سرعت به وجود آمدن تراکنشات جدید افزایش یابد و به واسطه آن هزینه کارمزدهای تراکنشات کاهش یابند. ​​.

جام جهانی والیبال 2022

همین امر باعث شده است تا واسطههای ذخیره سازی توکن اتریوم کلاسیک از شبکه حذف شوند. تفاوت فقط در حذف ناچ و اضافه شدن یک بریدگی قرصی شکل است که دوربین سلفی، فیس آیدی و اجزای آن را در خود جای داده است. در این میان گروهی از کاربران ادعا کردند که پروژه دائو، یک پروژه معیوب است و نباید در آن سرمایهگذاری کرد و گروه دیگر عقیده داشتند که بایستی فرآیند هک را معکوس کرده و با به عقب برگرداندن بلاک چین، به این پروژه کمک کنند.

به همین دلیل تیم توسعه دهنده اتریوم کلاسیک، سیستمی برای این سرمایهگذاران ایجاد کرده است تا داراییهای اضافی خود را مبادله کنند. با دو تکه شدن بلاک چین اتریوم، شبکه مادر فعالیت خود را با نام اتریوم کلاسیک ادامه داد و طرفداران سرسخت آن، از مهاجرت به شبکه جدید امتناع کردند. بازارهای این شبکه همچنان به شیوه اقتصاد اتریوم فعالیت کرده و از شبکه رایدن و کانالهای منظم برای تراکنشات کوچک و بزرگ استفاده میکند. اتریوم کلاسیک، بعد از اتریوم به وجود آمده است و در ابتدا، اتریوم به عنوان یک پروژه بلاک چین مستقل فعالیت میکرد.

اتریوم کلاسیک یک شبکه بلاک چینی غیر متمرکز است. این شبکه همانند شبکه اتریوم، به توسعه دهندگان اجازه میدهد تا برنامههای غیر متمرکز خود را بر روی بلاک چین بسازند. نظرات خود را با ما در میان بگذارید. مقایسه آیفون 13 پرو مکس با آیفون 14 پرو مکس ما را مطالعه کنید تا که ببینید که آیا افزایش قیمت آیفون 14 پرو مکس نسبت به نسل قبلی ارزش هزینه کردن دارد یا خیر.

قرعه کشی خودرو اما خرید و فروش اتریوم، در عرضه اولیه ممکن است مشکلاتی برای سرمایهگذاران به وجود آورد و آنها نتوانند همه توکنهای خود را به فروش برسانند. البته بعد از مدتی، یک تیم هکر با چیدا کردن باگ در پروژه، توانست آن را هک کند و یک سوم از داراییهای اتریوم شبکه را از دائو خارج کند. به انتهای مقاله آشنایی با اتریوم کلاسیک و نحوه جدا شدن آن از شبکه اتریوم رسیدیم. با این توصیفات، میتوان گفت که اتریوم، فورک اتریوم کلاسیک است.

قرعه کشی ایران خودرو Z4car

همانطور که در مقاله خواندید، اتریوم در واقع همان فورک شبکه اتریوم کلاسیک است. آیفون 14 پرو مکس از همان فناوری نرخ نوسازی 120 هرتز تطبیقی مشابه نسل قبل پشتیبانی میکند. به زبان ساده، باید انتظار داشته باشیم که آیفون 14 پرو مکس سریعتر و قدرتمندتر از آیفون 13 پرو مکس باشد؛ اما این سرعت و قدرت بیشتر آنچنان زیاد نیست. شبکه اتریوم به دلیل پذیرا بودن تیمهای مختلف توسعهدهندگان برای راه اندازی توکنهای متنوع بر روی این بلاک چین، به سرعت محبوبیت زیادی کسب کرد؛ به همین خاطر پروژههای زیادی برای عرضه اولیه توکن خود به این پلتفرم روی آوردند.

علت تورم جهانی فرآیند تایید خودکار تاثیر زیادی در افزایش سرعت شبکه دارد. یکی از ویژگیهای اتریوم کلاسیک، تایید خودکار تراکنشات شبکه است. اما علت جدایی اتریوم کلاسیک از شبکه اتریوم چیست؟ اما شبکه اتریوم در واقع تکهای بلاک چین اتریوم کلاسیک است که به دلایلی از آن جدا شده است. یکی دیگر از ویژگیهای جذاب اتریوم کلاسیک، ذخیره شدن همیشگی داراییها در بلاک چین عمومی اتریوم است. اتریوم، یکی از ارزهای برتر کریپتوکارنسی است و اغلب افراد فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، اطلاعی از سرگذشت این ارز دیجیتال ندارند.

آخرین بروزرسانی در: