طول مطالعه: 4 دقیقه

درحالیکه مدت کوتاهی در حدود ۲ ماه، از معرفی مدل جدید بیامو سری 5 میگذارد و این خودرو هنوز در بسیاری از نقاط جهان، عرضه نشده، نمایندگی پرشیا خودرو در نیاوران تهران، اقدام به نمایش و پیشفروش آن کرده است. طی مراسمی که در محل این نمایندگی و با حضور اصحاب رسانههای منتخب ایران انجام شد، خبرنگار زومیت، در جریان آخرین اطلاعات بیامو سری 5 نسخهی ۲۰۱۸ قرار گرفت. بیامو سری 5 جدید، با توجه به نوع آپشنها در ۶ تیپ عرضه میشود که به ترتیب قیمت از ارزان به گران، شامل نسخهی پرمیر، پرمیر اسپرت، فرانتیر، فرانتیر اسپرت، سوپریر و سوپریر اسپرت خواهد بود.

آیفون 14 قیمت هرچند که این پیشرانه، به نوعی ضعیفترین نسخه از سری 5 جدید محسوب میشود، اما با توجه به منع قانونی برای ورود مدلهای با پیشرانهی حجیمتر از ۲.۵ لیتر، تنهای مدل قابل خرید است و البته عملکرد قابل قبولی دارد. وارد کنندهی بیامو سری 5، آپشنهای نسبتا کاملی برای نمونهی قابل فروش خود در نظر گرفته است که از آن جمله میتوان به سیستم دزدگیر و رموت کنترل مدرن بیامو اشاره کرد که امکان پارک خودرو از راه دور را، فراهم میکند.

جالب است بدانید که در کنار فروش نقدی، تسهیلات ۶،۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه برای خریداران بیامو سری 5 فراهم خواهد بود که به عنوان مثال، برای ارازنترین نمونه (مدل پریمیر)، شامل پیشپرداخت ۲۸۲ میلیون تومان و ۲۴ قسط ۱۲ میلیون تومان میشود. گفت و گو در مورد رنگ این سری ایفونها نیز زیاد بوده است و اکثر کاربران معتقدند که آیفون 13 نارنجی امسال به رنگهای موجود اضافه خواهد شد و کاربران امکان انتخاب بیشتری خواهند داشت. فعلا، نمونهی 530از بیامو سری 5 وارد کشورمان خواهد شد که پیشرانهی ۲ لیتری و ۴ سیلندر خطی به همراه دارد.

خرید گیم تایم 90 روزه
پس در ادامهی مطلب با تکنوبلاگ همراه باشید. کافیست پس از خریداری گیم تایم، کد فعالسازی آن را در قسمت سایت وارد کرده و وارد بازی شوید. اگر زمان بازی شما تمام شده و می خواهید دوباره بازی کنید، یا می خواهید الان کد گیم تایم خریده و برای روز مبادا پس انداز کنید، محصول “گیم تایم 60 روزه اروپا” برای شما مناسب است. گیم تایم بازی چیست؟ کد فعالسازی گیم تایم پس از خریداری برای ایمیل شما ارسال می شود، همچنین می توانید کد فعالسازی آن را از طریق صفحه ی سفارش ها در پروفایل خودتان در فروشگاه سی دی کی اورجینال آرسان گیم ببینید.

تتلو من يادت نرم همچنین، از طریق همانندسازى، الگو و سرمشق مناسبى براى کودکان، نوجوانان، و جوانان اعضای فامیل ایجاد میگردد. علاوه بر این، سیستم ناوبری ماهوارهای، شست شوی خودکار چراغهای جلو، روشنایی روز، شارژر بیسیم تلفن همراه، فرماندهی به نمایشگر خودرو از طریق اشاره یا فرمان صوتی، نمایشگر اطلاعات روی شیشهی جلو (-)، صندلیهای برقی و مجهز به ماساژور در ردیف جلو و بازکنندهی خودکار در صندوق، از دیگر آپشنهای رفاهی مدل جدید بیامو سری 5، در ایران هستند.

ولادیمیر پوتین اینستا
در این نسخه، فرمان چرم، سیستم تعلیق، و ترمزهای مخصوص سری وجود دارد، ضمن اینکه از کیت بدنهی خاص خود، بهرهمند خواهد بود. بیامو سری 5 با تجهیزات فنی 530، میتواند در زمانی حدود ۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و میانگین مصرف سوخت کمتر از ۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر داشته باشد. به غیر از بحث نرخ نوسازی بحث و جدل بر سر حضور یا عدم حضور حسگر اثر انگشت در ایفونهای نسل جدید نیز زیاد است.

قرعه کشی ایران خودرو 6 اردیبهشت 1401

همچنین گفته میشود که احتمالا فریم دوربین ایفونهای سری ۱۳ بزرگتر خواهد شد و اپل بیرون زدگی لنز دوربینها را افزایش خواهد داد. عرضه 13 در تاریخ ۲ مهر خواهد بود اما به احتمال بسیار زیاد در تاریخ ۲۶ شهریور و تنها ۳ روز پس از معرفی ایفونهای جدید پیش فروش این گوشیها آغاز خواهد شد. فیمت فروش نقدی این خودروها، از ۴۸۹ میلیون تومان شروع میشود و با آپشنهای کامل در نمونهی سوپریر اسپرت، به ۵۶۴ میلیون تومان میرسد.

دلار استرالیا درحالیکه نمونهی اصلی، با رینگهای ۱۷ اینچ ارائه میشود، نمونههای ۲۰ اینچ با تایرهای فاق کوتاه، در این پکیج وجود دارند که قابلیت حرکت در حالت پنچری () خواهند داشت. گرفتاری، مشغله و کمبود وقت؛ اینها بهانههایی هستند که در اینگونه مواقع بر سر زبانهاست. دستهای بر این باورند که اپل با اضافه کردن حسگر اثر انگشت (زیر نمایشگر یا حتی یکپارچه با دکمه پاور مانند ایپد ایر) مشکل فیس ایدی را در زمان کرونا حل خواهد کرد و عدهای دیگر معتقدند که اضافه کردن همهی این ویژگیها خرج زیادی روی دست اپل خواهد گذاشت و سازنده آمریکایی چنین کاری نخواهد کرد. &;​​​​!

رئال مادرید و گستردگی شهرها، بُعد مسافت، شلوغی و پرتردد بودن مسیرهای رفت و آمد هم، مازاد بر علت است. همچنین، تحقیقات نشان میدهد، سازگاری افراد بهویژه نوجوانانی که صلهی رحم در بین آنان رایج است، بیشتر است. وقتی از آثار و فواید صلهی رحم در زندگی سخن بهمیان میآید؛ همه توضیحات کارشناسانهی خوب و شایستهای ارایه میدهند، از ازدیاد روزی گرفته تا افزایش طول عمر؛ اما آنچه در عرصهی عمل صادر میشود، بهگونهی دیگری است.

البته برای پاسخ به سوال آیفون 13 کی میاد باید در نظر داشته باشیم که تاریخ ۲ مهر مربوط به عرضه در بازارهای خارج از کشور خواهد بود و کمی زمان میبرد تا این گوشی به بازار ایران وارد شود. از قبل معرفی آیفون 13 حرف و حدیث در مورد این محصول زیاد بوده است و عدهای معتقدند که اپل بالاخره نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی را با ایفونهای خود اضافه خواهد کرد و عدهای دیگر باور دارند که این ویژگی تنها برای مدل پرو و پرو مکس خواهد بود.

آخرین بروزرسانی در: