طول مطالعه: 4 دقیقه

اولین هدف اتریوم کلاسیک در صورت خروج آن از مثلث محدوده سقف قبلی در قیمت ۷۲ دلار می باشد . اندیکاتور نیز در تایم یک ساعته سیگنال های صعودی را تایید می کند و تا زمانی که قیمت بالای ابر کومو باشد احتمال رشد کوتاه مدت قیمت افزایش پیدا خواهد کرد. ارز را همان طور که روی نمودار روزانه مشاهده میکنید، بعد رشد چشمگیری که داشت، در روند اصلاحی خود داخل یک الگوی مثلث گرفتار شده است. رمز ارز اتریوم کلاسیک در طول هفته گذشته رشد قیمت زیادی نداشت، اما شاهد توقف فشار فروش و افزایش تقاضا برای این ارز بودیم.

اپل واچ نسل
اگر این حمایت شکسته شود، این بار کاهش قیمت تا محدوده 26.5 الی 24.5 و احتمال بالا بعد از برخورد به قیمت 25.5 دلار با واکنش مثبت همراه می شود. یکی از نشانه های رنج شدن روند وجود حمایت ابر کومو اندیکاتور ایچیموکو در تایم فریم 4 ساعته می باشد، که دقیقا در محدوده 37 دلار از قیمت حمایت می کند. فشار فروشی که در کل بازار به وجود آمده است، قیمت این ارز را به محدوده حمایت مهمی رسانده است.

مسکن ملی قم در این هفته نحوه واکنش به محدوده 30 دلار اهمیت ویژه ای دارد، که می تواند ادامه روند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. در صورتی که قیمت به این ناحیه برخورد داشته باشد، با مشاهده نشانه های حمایت، می توانیم انتظار داشته باشیم که باز هم روند کوتاه مدت صعودی ادامه داشته باشد. این حمایت در محدوده اصلی 24.5 الی 27.40 دلار که محل عرضه و تقاضا بوده و محدوده دقیق تر آن در قیمت 26.40 الی 27 دلار می باشد.

کف این محدوده رنج حمایت فعلی و سقف این محدوده می تواند قیمت 17 الی 18 دلار باشد. همچنین حمایت مهم این ارز در صورت ریزش مجدد بازار، در محدوده 25 الی 28 دلار می باشد، و این محدوده انتظار واکنش مثبت قوی تری داریم. این حمایت مهم در قیمت 10 الی 13 دلار قرار گرفته است، و می تواند با واکنش کوتاه مدت همراه باشد، و موجب یک اصلاح در روند نزولی گردد. با خروج قیمت از این الگوی مثلث افزایش تقاضا در این ارز بیشتر میشود، و امکان رشد قیمت آن تا محدوده سقف قبلی در قیمت ۱۵۰ الی ۲۰۰ دلار فراهم می گردد.

خودرو ملی روسیه
در غیر اینصورت، روند قیمت با شکست مقاومت ترند لاین می تواند به سطح 30 دلار رسیده و سپس با شکست این مقاومت، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت تا محدوده مقاومت بعدی در قیمت 35 دلار را داشته باشیم. اندیکاتور می تواند در تایم فریم 4 ساعته در صورتی که قیمت از آن عبور کند و بالای این اندیکاتور تثبیت داشته باشد، سیگنال صعودی صادر کند. این محدوده حمایت همانطور که روی نمودار می بینید در صورتی که شکسته شود روند اتریوم کلاسیک در این بازه زمانی از حالت صعودی خارج خواهد شد، و به روند رنج تبدیل می شود.

ابرتورم جهانی در بازه زمانی چهار ساعته تا زمانی که مقاومت مورد نظر تبدیل به حمایت نشود، روند قیمت می تواند بین محدوده حمایت مقاومت فعلی به صورت رنج باقی بماند. رمز ارز اتریوم کلاسیک در طول هفته گذشته مانند سایر آلت کوین ها ریزش قیمت داشت. باید دید که در این هفته روند بازار به چه صورت خواهد شد و آیا این حمایت حفظ خواهد شد یا خیر. حمایت مهمی که از آن صحبت می کنیم در محدوده ۲۹ تا ۳۵ دلار می باشد.​​​!

بنابراین با توجه به اهمیت این مقاومت در صورتی که خریداران بتوانند این سطح را به حمایت تبدیل کنند می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا سطوح 33 الی 35 دلار ادامه داشته باشد. خروج قیمت از کانال نزولی در تایم فریم 4 ساعته و فشار بالای خریدار، قیمت را به محدوده مقاومت 36 دلار رسانده است. یک مقاومت داینامیک نیز داخل کانال در نظر گرفته شده بود، که قیمت با برخورد به این ناحیه واکنش های جدی نشان داده است.

و قیمت همزمان به سطح میدلاین کانال صعودی نیز واکنش نشان داد. حرکت صعودی موج قبلی وارد موج اصلاحی شده است و در صورتی که یک کف بالاتر از کف قبلی روی نمودار ثبت شود، با احتمال بالا، پتانسیل شکست ترند لاین نزولی افزایش خواهد یافت. مقاومتی که می تواند شکست آن منجر به شروع یک روند صعودی شود، محدوده ۵۲ دلار می باشد. در حال حاضر می توانیم انتظار داشته باشیم که با برگشت قیمت به این ناحیه و پولبک به این سطح، شاهد رشد قیمت حداقل تا محدوده 25 دلار باشیم.

زلنسکی در امامزاده داوود

قیمت در تایم فریم های پایین تر داخل یک کانال نزولی است، و در حال حرکت به سمت این حمایت مهم می باشد. اندیکاتور زیر قیمت فعلی در محدوده 30 دلار حمایت را نشان میدهد، که اگر این حمایت از دست برود، روند قیمت در تایم 4 ساخته نیز نزولی شده و کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده حمایت های پایین تر ادامه داشته باشد. اما در صورتی که این اتفاق رخ دهد، هدف بعدی در محدوده 25 الی 26 دلار می باشد.

زلنسکی بیوگرافی تحلیل سنتیمنتال یکی از جدیترین روش های تحلیل است که مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی بازار است. در زمان نگارش این تحلیل، فروشندگان اتریوم کلاسیک قدرت گرفته، و حرکت به سمت حمایت 20 دلار شروع شده است. با توجه به اینکه نیز به نوک مثلث در حال نزدیک شدن می باشد، اگر شرایط بازار مساعد شده و نشانه های برگشت روند بازار دیده شود، نیز می تواند به سرعت حمایت شده و به سمت مقاومت سقف قبلی خود در محدوده 50 و 60 دلار حرکت کند.

رمز ارز اتریوم کلاسیک در تایم هفتگی رشد خود را تا محدوده مقاومت 34.74 الی 37.63 دلار ادامه داد. هدف اصلی این رمز ارز حفظ اصالت بلاکچین اتریوم است. اما هنوز به دلیل شیب تند روند نزولی این اتفاق رخ نداده است. بنابراین روند اتریوم کلاسیک در کوتاه مدت می تواند رنج باشد. شما کاربر عزیز می توانید در سایت زوم ارز عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال را به زبان فارسی مطالعه نمایید.

آخرین بروزرسانی در: