طول مطالعه: 4 دقیقه

صباح حتی برای تبلیغ پنیر سفید خود نیز تلاش میکند متفاوت عمل کرده و به مصرفکنندگان میگوید این پنیر را نه تنها در صبحانه بلکه میتوان در همه وعدههای غذایی استفاده کرد. همچنین صباح با شخصیت پردازی و خلق کاراکتر «گاو عروسکی» توانسته برند خود را به نوعی در ذهن مخطبان تداعی کند (البته این کاراکتر به اندازه روزانه متمایز نبوده و شاید مختص به همین دوره از تبلیغات باشد). شرکت دومینو تمرکز خود را بر روی دو محصول شیر و بستنی گذاشته و همچنین تلاش میکند تا دیگر محصولاتی را تبلیغ کند که برند میهن به آن کمتر توجه دارد.

زلنسکی هواپیمای اوکراینی کاله در تبلیغات خود خصوصا توجه ویژهای بر پنیرهای جدید و مدرن خود گذاشته است. نکته دیگر، بارگزاری پستهای تعاملی، مسابقه و قرعهکشی است که توانسته توجه کاربران زیادی را جلب کند. گذاشته تلاش میکند که از این طریق کاربران را به سمت خود جلب کند. کاله توانسته روند افزایش فالوئر خود را همچنان حفظ کند و 139,859 به رتبه دوم برسد. روزانه با نرخ تعامل 2.32 درصد در رتبه سوم قرار دارد.

این موضوع نشان میدهد که واحد مارکتینگ این مجموع یکپارچه عمل میکند که میتواند در تقسیم بودجه مارکتینگ بسیار به برند کمک کند، اما موفقیت در فروش نیاز به بررسی بیشتر دارد. میهن با 4.31 درصد تعامل با کاربران دارد و اول را دارد. کاله با نرخ تعامل ۳٫۰۷ درصدی در رتبه دوم تعامل با کاربران برسد. رتبه دوم و سوم نیز متعلق به میهن و پگاه است. کاله با 47%، میهن با 21% و پگاه با 18% جزو سه برند برتر هستند.

رونمایی آیفون ۱۳ پرو مکس

همچنین کاله به صورت متناوب پستهای آموزش آشپزی و تهیه غذاهای مدرن به وسیله پنیرهای خود را منتشر میکند. هنوز جزو محصولاتی است که کاله درباره آنها پستهای زیادی بارگزاری میکند.. در یک نظرسنجی تلگرامی از کاریران «آیمارکتور» پرسیدیم که نام اولین برند صنایع لبنی که به ذهن آنها خطور میکند، چیست. بنا بر شواهد برند میهن در دوره جدید با هدفگذاری متفاوت تصمیم گرفته بر روی چهار محصول خود بیشتر از بقیه محصولات سرمایهگذاری و بر روی آنها تبلیغات انجام دهد.

میهن در حال ارزشگذاری بر محصول پنیر خود است و کانسپتهایی مانند گرفتن یک کیلو پنیر از پنج کیلو شیر و… ماست: انواع ماستهای میهن مانند همزده، یوگو و… نکته مهم: در گزارش بعدی آیمارکتور، فعالیت برندهایی مانند کیبی، روزانه و… سلام وقت بخیر طاعاتتان قبول در گاه حق انشاالله دوستان میهنی عزیز پنیر سفید اسپونی میهن کد قرعه کشی بقدر بد تایپ شده که به هیچ عنوان برای ما خوانا نیست .خواستم خواهش کنم .کد قرعه کشی را طوری بر روی ظرف پنیر حک کنید که خوانا باشد سپاسگزارم.

مسکن ملی اصفهان قرعه کشی میهن تاثیر زیادی بر برندینگ این محصول گذاشته است. برندها در صنایع لبنی با نامگذاریهای مختلف بر روی پنیرهای خود تلاش میکنند تا حس محصولی متفاوت را به مصرفکنندگان القا کنند. همچنین قرعه کشی سکه ها از ۲۰ فروردین شروع و بصورت ماهانه در بیستم هر ماه به تعداد ۱۰ سکه خواهد بود. لازم به ذکر است که این قرعه کشی میهن در دو مرحله به تاریخ های 20 تیر ماه 1400 و 20 مهر ماه 1400 برگزار میشود.

آنها برای دستیابی به این هدف، ویژگیهای منحصر به فرد هر محصول پنیر خود را ذکر میکنند و همچنین با استفاده از ظرفیت تبلیغات دیجیتال اقدام به آموزش آشپزیهای مدرن با استفاده از پنیرهای خود میکنند. در تبلیغات پنیر لاکتیکی صباح این نکات ذکر میشود که در جذب مصرفکنندگان بسیار موثر است: «پنیر لاکتیکی یه پنیر سنتی کم چرب و کم نمکه که برای اولین بار توسط صباح تولید شد و در تولیدش از هیچ گونه ماده افزودنی و چربی گیاهی استفاده نمیشه ولی طعم و عطر اون مورد پسند و دلخواه اکثریت جامعه است و انتخاب خوبی برای ورزشکاران و کسانی است که به تازگی رژیم غذایی رو شروع کردن».زلنسکی در امامزاده داوود​​​.

تورم اقتصاد جهانی عمده تبلیغات این برند برای پنیر لاکتیکی است که صباح درباره آن توضیحات منحصر به فردی اعلام میکند. خصوصا این نکته در محصولات پنیر بسیار بیشتر است و به نظر میرسد رقابت شدیدی برای پرومت کردن پنیرها میان برندها شکل گرفته است. مثلا در یکی از بزرگترین کمپینهای تبلیغاتی این برند که با همکاری فروشگاههای زنجیرهای افق کوروش برگزار شد، خریداران به ازای هر 15 هزار تومان خرید از محصولات دومینو از فروشگاههای افق کوروش، 1 امتیاز برای شرکت در قرعه کشی بزرگ جشنواره دومینو دریافت کردند.

پس چوب های بستنی را تا پایان جشنواره نگهدارید. همچنین با تبلیغ محصولات خود تلاش کردند در دوران قرنطیه هم مخاطبان را سرگرم کرده و هم تبلیغات خود را در ذهن کاربران جا بیاندازند. پنیر: این شرکت قبلا چندان تبلیغی درباره محصولات پنیر خود انجام نمیداد اما حالا تبلیغات درباره پنیر میهن بسیار گسترده شده است. برای شرکت در قرعه کشی میهن باید کد درج شده روی محصول را به شماره 10005358 پیامک کنید. لطفا بنویسید کدام کد روی ماست رو باید ارسال کرد.

کنکور دو مرحله ای من شیر میهن گرفتم اما نمیدانم چه کدی ارسال کنم؟ بررسی جالبی بود اما ترتیب اثر نداره میزان محبوبیت و مطرح بودن به فالوور نیست. آیمارکتور در دو گزارش در آذر 1398 ( صنایع لبنی در دیجیتال مارکتینگ ) و اردیبهشت 1398 ( برندهای صنایع لبنی در اینستاگرام ) به بررسی تفصیلی وضعیت برندهای لبنی در اینستاگرام پرداخت. خبر خوب اینکه اگر شما در قرعه کشی های ماهانه سکه برنده نشدید، نگران نباشید… بنابراین میتوانیم نتیجه بگیریم که در حوزه اینستاگرام، برتری با برند میهن بوده و این قرعه کشی میهن و کمپینهای تبلیغاتی تاثیر زیادی در جذب مخاطبان داشته است.

آخرین بروزرسانی در: