طول مطالعه: 4 دقیقه

دامیننس اتریوم با رشد روز گذشته مجددا به مقاومت 19 درصد برخورد کرد، و این بار با شکست این مقاومت، حرکت این شاخص می تواند تا محدوده 20 درصد ادامه داشته باشد. اتریوم در 24 ساعت گذشته حجم معاملات بسیار پایینی داشت الگوی مثلث در حال شکسته شدن از پایین می باشد، و احتمال برخورد قیمت به سطح حمایت 1800 دلار نیز وجود دارد. قیمت بعد از اینکه بالای محدوده 1500 الی 1520 دلار برگشت، با ادامه فشار خرید، پتانسیل رشد تا محدوده سقف قبلی آن وجود دارد.

قرعه کشی ایران خودرو پارس Tu5
دامیننس اتریوم بعد از ادامه رشد قیمت، به محدوده مقاومت خود در عدد 20.97 الی 21.15 درصد برخورد کرد، و به این ناحیه واکنش منفی شدیدی نشان داد. دامیننس اتریوم با کاهش بیشتر و ادامه روند نزولی به حمایت مهم ماهانه خود در محدوده 15.20 درصد برخورد کرده است. اولین مقاومت ماهانه این اندیکاتور نیز در محددوه 1700 الی 1720 دلار می باشد، که هدف بعدی قیمت در صورت شکست مقاومت فعلی خواهد بود. اندیکاتور پیوت پوینت نشان می دهد که اتریوم با برخورد دقیق به مقاومت واکنش شدیدی نشان داده است، و یک برگشت قوی که نشانه ورود قیمت به روند رنج می باشد را روی نمودار ثبت کرده است. ​​&;​​​​​.

به طور کلی روند در تایم های پایین تر به صورت رنج می باشد و برخورد های قیمت به سطوح حمایت و مقاومت نامنظم خواهد بود. قیمت در اواخر روز گذشته با حمایت خریداران رشد کوتاه مدت و سریعی داشت. با توجه به اینکه کف این محدوده حمایت، کلوز کندل سالانه اتریوم در سال 2020 می باشد، اعتبار بسیار بالایی دارد. با توجه به ابزار تحلیل حجم، محدوده ای که برای اتریوم می تواند بسیار با اهمیت باشد، در قیمت 1990 دلار می باشد.

در سناریو نزولی، با واکنش احتمالی به مقاومت 18200 دلار، اتریوم می تواند تا سطح 1400 الی 1350 دلار کاهش داشته باشد، و در صورتی که در این ناحیه حمایت مشاهده شود، از این منطقه حرکت صعودی قوی تری می توان انتظار داشت. اتریوم دو روز گذشته با حفظ حمایت خود در محدوده 1655 الی 1685 دلار حرکت صعودی خود را ادامه داد. قیمت در شب گذشته با یک کندل نزولی 4 ساعته، حمایت محدوده 1450 دلار را شکست و این سطح اکنون به مقاومت تبدیل شده است.

ولادیمیر پوتین کیست
اتریوم همچنان در مسیر صعودی کوتاه مدت قرار دارد، و رشد کم نوسان و کم دامنه بیت کوین موجب افزایش قیمت سایر آلت کوین ها در بازار از جمله اتریوم شده است. قیمت این ارز داخل یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته است، و تا زمانی که کف کانال نزولی پر قدرت شکسته نشود، پتانسیل ادامه حرکت صعودی برای اتریوم وجود دارد. اما برای امروز نیز اگر کاهش قیمت نداشته باشیم، و اتریوم حمایت 1870 دلار را حفظ کند، در صورت شکست مقاومت اتریوم در محدوده 1940 دلار و تثبیت کندل 1 ساعته بالای این محدوده، بعد از پولبک مجدداً انتظار افزایش قیمت خواهیم داشت.

قیمت ایرپاد پرو 2021

تلاش خریداران با توجه به نزدیک تر شدن به مراحل پایانی آپدیت اتریوم، قیمت ملکه ارزهای دیجیتال را به نزدیک مقاومت هایی رسانده که در صورت موفق بودن این آپدیت، پتانسیل رشد خیلی خوب اتریوم وجود دارد. سقف کانال نزولی در محدوده 1200 دلار، به طور موقت شکسته شد، و اما مقاومتی که در قیمت 1230 دلار قرار گرفته بود و توسط اندیکاتور شناسایی شده بود، با واکنش شدیدی همراه شد. اندیکاتور در محدوده 1650 الی 1670 مقاومتی را نشان می دهد که مجددا احتمال واکنش قیمت به آن وجود دارد.

خرید گیم تایم Tbc مگر در صورتی که بیت کوین رشد قیمت داشته باشد و روی محدوده فعلی خود حمایت شود. این ارز که به محدوده حساسی رسیده است، در صورتی که بازار شرایط مساعدی پیدا کند، پتانسیل خروج از کانال نزولی را دارد. بنابراین سقف و کف این روند رنج در محدوده های 1420 و 1700 دلار قرار دارد. اما جهت روند در تایم 4 ساعته نزولی می باشد. در شرایط که روند اخبار منفی بیشتری در بازار منتشر نشود، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند قیمت روی این سطح حمایت بزرگ تبدیل به حالت رنج شود.

مقاومت 3150 دلار نیز واکنشی خواهد بود و می تواند مجددا قیمت را متوقف کند. تا زمانی که حمایت محدوده 1014 الی 970 دلار حفظ شود، پتانسیل برگشت قیمت به سطوح مقاومتی تا محدوده 1300 دلار وجود دارد. حمایت این شاخص در محدوده 18.87 الی 18.43 درصد می باشد. دامیننس اتریوم این بار برخلاف رشد اتریوم در یک ناحیه رنج بین مقاومت 21.15 و حمایت 21 درصد در نوسان می باشد. تحلیل تکنیکال: ما با ابزارهایی که سایت تریدینگ ویو در اختیار ما قرار داده که تقریبا اکثر این ابزارها رایگان هستند، می توانیم به تحلیل نمودار اتریوم از آغاز اولین روزی که در صرافی لیست شده است تا الان بپردازیم.

جدول تورم جهانی مجددا این این محدوده حرکت نزولی پر شتابی به سمت حمایت 1170 دلار به ثبت رسید، و این حمایت در حال حاضر شکسته شده و به مقاومت تبدیل شده است. اتریوم با ادامه روند نزولی، در این هفته نیز حرکت پر قدرت آن به سمت حمایت حمایت 1300 دلار ادامه پیدا کرد. دامیننس اتریوم پر قدرت به سمت محدوده 19 درصد برگشته است، و در صورت شکست این مقاومت مهم حرکت این شاخص تا محدوده بعدی 20 درصد ادامه پیدا خواهد کرد.

حمایت محدوده 18.70 مانع از ریزش این شاخص شده است، و مجددا برگشت بالای محدوده 19 درصد را شاهد بوده ایم. بنابراین تا زمانی که مقاومت استاتیک محدوده 16.20 الی 16.46 درصد تبدیل به حمایت نشود، روند این شاخص می تواند بین این دو محدوده ادامه داشته باشد. دامیننس اتریوم می تواند تا مقاومت بعدی در محدوده 20.37 الی 20.57 درصد به رشد خود ادامه دهد. مقاومت کوتاه مدت اتریوم نیز در محدوده 1220 دلار قرار گرفته است. بنابراین روند اتریوم نیز می تواند مدتی بین حمایت های فعلی و مقاومت 2000 دلار رنج باشد.

آخرین بروزرسانی در: