طول مطالعه: 4 دقیقه

اتریوم از فناوری بلاک چین مشابهی استفاده می کند، اما توانایی ایجاد برنامه های غیرمتمرکز را در بالای پلتفرم خود اضافه کرده است. اپراتورهای گره می توانند به بلاک چین متصل بمانند اما اگر می خواهند به کسب اتر ادامه دهند، انگیزه ای برای ارتقا به آخرین نسخه هستند. ارز دیجیتال اتریوم این فناوری را با دنباله روی از بیت کوین و موفقیت آن مورد استفاده قرار داده است اما به ویژگی های موجود آن بسنده نکرده و سعی در گسترش قابلیت های ان کرده است. !

خرید گیم تایم Eu

اتریوم برای پردازش تراکنش های شبکه اتریوم به اپراتورهای گره متکی است. با توجه به این موضوع امکان هک کردن اطلاعات کاربرانی که در این شبکه به خرید و فروش می پردازند تقریبا غیرممکن خواهد بود. تمام کاری که کاربران باید انجام دهند این است که یک صرافی مورد اعتماد پیدا کرده و به خرید اتریوم بپردازند؛ پس از پیدا کردن صرافی باید یک حساب راه اندازی کرده و از حساب بانکی خود یا حتی کارت بانکی خود برای خرید ارز دیجیتال اتریوم استفاده نمایند.  &;&; !

خرید گیم تایم Final Fantasy 14

قراردادهای هوشمند به طور خودکار تراکنش ها و سایر اقدامات مورد توافق طرفین را انجام می دهند، بنابراین کاربران می توانند تراکنش های ایمن و قابل اعتماد را با یکدیگر انجام دهند. برای به روزرسانی بلاک چین ارز اتریوم با تراکنش های جدید، یک بلوک جدید که مجموعه ای از این تراکنش ها است، باید ایجاد و به زنجیره اضافه شود. شما در صرافی های ایرانی باید در قبال تومان اقدام به خرید اتریوم نمایید. فرآیند استخراج ارز دیجیتال به عنوان اثبات کار شناخته می شود.

خرید گیم تایم Wow Shadowlands
اگر می خواهید در اتریوم سرمایه گذاری کنید، می توانید اتر را در صرافی ارز دیجیتال خریداری کنید. در واقع، هنگامی که یک به پلتفرم اتریوم اضافه می شود، نمی توان آن را حذف کرد، حتی اگر سازنده اصلی بخواهد آن را حذف کند یا به طور کامل منحل شود. مشابه بیت کوین، اتریوم از آن برای تقویت تراکنش های همتا به همتا و ردیابی صاحب ارز دیجیتال اتر استفاده می کند.

جام جهانی قطر بنابراین افراد، گروهها یا کسب وکارها از ریگ های استخراج که متشکل از سخت افزار و نرم افزار استخراج است، برای حل آن استفاده می کنند. این اپراتورها برای اجرای سخت افزار و نرم افزار لازم برای تسهیل این تراکنش ها هزینه ای دریافت می کنند. ها با «قراردادهای هوشمند» به بلاک چین اتریوم متصل می شوند که بیشتر شبیه برنامه های رایانه ای هستند تا قراردادهای سنتی. یکی از رایج ترین و شاید راحت ترین راه برای خرید اتریوم خرید آن از صرافی های مربوطه است.

چگونه میتوان ارز دیجیتال اتریوم را خرید؟ ارز دیجیتال اتر «سوختی» است که شبکه را نیرو می دهد و شما می توانید با خرید اتر در شبکه اتریوم سرمایه گذاری کنید. غیرمتمرکز بودن شبکه اتریوم آن را در برابر حملات احتمالی هک و فعالیتهای جعلی محافظت می کند. بیت کوین اولین ارز دیجیتالی است که سیستم انتقال پول با فناوری دفتر کل توزیع شده به نام بلاک چین را ساخته و پشتیبانی می کند.

اپل واچ نسل

ساده ترین راه برای فکر کردن به شبکه اتریوم به عنوان یک پایگاه داده ایمن است که برای همه قابل دسترسی است. این پروتکل امنیتی افراد را از تغییر دفتر کل برای خرج کردن بیش از یک بار ارز دیجیتال یا ارسال وجوه دیجیتالی شخص دیگری برای خود باز می دارد. روش دیگری که ارز اتریوم از فناوری بلاک چین استفاده می کند، اعتبارسنجی و ایمن کردن تمام تراکنش های انجام شده در ارز دیجیتال خود، اتر، با قراردادهای هوشمند است.

ارزهای دیجیتالی همانند پلی گان، چین لینک، یونی سواپ از جمله این توکن های موفق هستند که هر یک در صنعت متفاوتی محبوبیت بالایی دارند. ماینینگ همچنین اتر را در گردش آزاد می کند، که این احتمال را افزایش می دهد تا کاربران برنامه های بیشتری روی ارز اتریوم بسازند و ارزش پلتفرم و ارز دیجیتال را افزایش می دهد. اتر هم همانند بیت کوین یک ارز دیجیتال است که می تواند به راحتی ارزش را منتقل نماید.

به عنوان مثال، با قراردادهای هوشمند، مشتریان یک شرکت بیمه میتوانند مطالبات خود را به صورت آنلاین ارسال کنند و اگر معیارهای لازم را داشته باشند، قرارداد هوشمند فوراً باعث پرداخت خودکار به مشتری میشود. اگر یکی از کپی ها یکسان نباشد، به دلیل دستکاری رکورد تراکنش پس از آن، شبکه تراکنش را رد می کند. سیستم غیرمتمرکز می تواند منجر به ناشناس ماندن بیشتر کاربران شود زیرا ممکن است بتوانند به صورت مستعار از استفاده کنند و همچنین می تواند منجر به کنترل و سانسور کمتری از طرف اشخاص ثالث، از جمله شرکت ها و دولت ها شود.

جام جهانی ۲۰۲۲

از سوی دیگر کل شبکه اتریوم غیرمتمرکز است، یعنی احتمال وجود خرابی در این شبکه وجود نخواهد داشت؛ از این رو همه برنامه ها به طور دائم آنلاین بوده و هرگز خاموش نمی شوند. روش دیگر برای به دست آوردن ارز دیجیتال اتریوم استخراج آنها است. جیکوب وید، مربی مالی و رئیس می گوید: «بیت کوین پیشگام فناوری بلاک چین بود که برای ایجاد یک سیستم پرداخت همتا به همتا استفاده می شد. این امر مانع از تخطی هر طرف از شرایط قرارداد می شود.

در این مطلب در مورد تمام اطلاعات مورد نیاز ارز دیجیتال اتریوم، خالق اتریوم، نحوه استخراج ارز دیجیتال اتریوم، نحوه کار اتریوم و قراردادهای هوشمند مبتنی بر ارز اتریوم صحبت خواهیم کرد. قبل از هر چیزی باید بیان کنیم که ارز اتریوم نیز مانند ارز دیجیتال بیت کوین دارای سیستم غیرمتمرکز است یعنی به وسیله هیچ نهاد، سازمان یا بانکی کنترل نمیشود. سپس آن را به یک کیف پول امن ارز دیجیتال انتقال دهید. حتما تابه حال اصطلاح گس در ارزهای دیجیتال به گوشتان خورده است.

آخرین بروزرسانی در: