طول مطالعه: 4 دقیقه

ثبت نام ایران خودرو 1401: فروش فوق العاده + زمان تحویل (شهریورماه)

بیش از یک ماه از اعلام واگذاری تعیین قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار میگذرد و هر روز اخبار متفاوتی از اعلام قیمتهای جدید خودروهای داخلی آن هم به نقل از مسئولان دولتی منتشر میشود؛ به نحوی که هر یک اعلام میکنند ستاد تنظیم بازار این هفته قیمتهای جدید را به شرکتها ابلاغ میکند اما روز مقرر فرا میرسد ولی خبری از اعلام قیمتهای جدید نیست. جالب است بدانید که ایرانخودرو در بهمنماه دنا پلاس توربو ۶ دنده را نیز قیمتگذاری کرده و برچسب قیمتی ۳۵۹ میلیون تومانی را به این خودرو اختصاص داده است.

خرید گیم تایم Tbc
این در حالی است که این خودرو بیش از این از قیمت کارخانهای ۳۳۶ میلیون تومانی برخوردار بود. مطابق با بخشنامه اعلامی از سوی ایرانخودرو در طرح پیشفروش مهرماه به طور متوسط بین ۱۸ تا ۴۰ میلیون تومان از مبلغ پیشپرداخت خودروها کاسته شده و به عبارت دیگر مبلغ پیشپرداخت به جای ۵۰ درصد از مبلغ فعلی خودرو به ۴۰ درصد کاهش یافته است. طرح پیش فروش هفت محصول گروه صنعتی ایران خودرو از 28 دی ماه جاری به مدت سه روز به اجرا گذاشته میشود.

قرعه کشی خودرو 9 خرداد
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای افزایش عرضه به بازار، برنامه فروش فوقالعاده سه محصول خود را از فردا سه شنبه به مدت سه روز به اجرا میگذارد. به صورت زنده پخش خواهد شد. به نظر میرسد هنوز مسئولان دولتی درباره قیمتهای جدید به توافق نرسیده و هر کس به صورت سلیقهای خبرهای تأیید نشدهای را اعلام میکند. نوسانات نرخ ارز در سه ماهه پایانی سال ٩۶، خروج آمریکا از برجام و وعده بازگشت تحریمها در اردیبهشت ٩٧، به کاهش تحرک در خطوط تولید خودروسازان انجامید تا آنجا که تعداد خودروهای تولیدی در سال گذشته در مقایسه با سال ٩۶ کاهش قابل توجهی یافت.

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین طرح فروش فوق العاده محصولات خود ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، سه محصول را با موعد تحویل ۳ ماهه عرضه میکند. طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید مبعث از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد. طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل 3 ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) مطابق جدول انتهای بخشنامه از سه شنبه مورخ 1400/12/10 شروع و تا پایان روز پنج شنبه مورخ 1400/12/12 ادامه خواهد داشت.

رونمایی آیفون 13

​​!

محدودیت عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی یا ارائه گواهینامه معتبر در بخشنامه فروش طرح حمایتی دیده نمیشود؛ مادران مشمول امکان ثبتنام یک دستگاه خودرو از محصولات ایرانخودرو را خواهند داشت؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعهکشی مشخص خواهند شد. به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز میرساند شرایط پیش فروش و فروش فوری با قرعه کشی برخی از محصولات شرکت ایران خودرو با موعد تحویل (حداکثر یکساله) به شرح ذیل اعلام میگردد.

گروه صنعتی ایرانخودرو در اطلاعیهای اخبار برخی سایتها و شبکههای اجتماعی مبنی بر فروش اقساطی محصولات این شرکت را جعلی خواند. در پی تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گروه صنعتی ایرانخودرو در نظر دارد، طرح فروش ویژه مادران را هم زمان با سایر روشهای فروش اجرا کند و بدین ترتیب پس از ابلاغ بخشنامه، امکان ثبت نام خودرو برای مادرانی که تولد فرزندشان از تاریخ نوزدهم آبان ماه امسال به بعد است، فراهم خواهد شد. گروه صنعتی ایران خودرو، طرح فروش فوری محصول خود را با موعد تحویل 90 روزه از امروز سه شنبه 16 فروردین ماه 1401 به مدت 3 روز به اجرا میگذارد.

اجرای طرح از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. دور جدید فروش نقدی با قیمت قطعی محصولات ایران خودرو از فردا سه شنبه آغاز خواهد شده و متقاضیان خرید خودرو میتوانند در این طرح ثبت نام کنند. بدینوسیله به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند شرکت ایران خودرو درنظر شرایط پیش فروش برخی از محصولات با موعد تحویل (حداکثر12 ماهه) به شرح ذیل ارائه میگردد.

طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 1ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز سه شنبه مورخ 1401/01/23 شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ 1401/01/25 ادامه خواهد داشت. دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، تارا دستی، پژو 207 دستی سقف شیشهای، دناپلاس توربوشارژ دستی، راناپلاس، راناپلاس سقف شیشهای و سورن پلاس، هفت محصولی هستند که در این طرح عرضه خواهند شد. در این طرح 6 محصول شامل دنا پلاس اتومات، تارا دستی، 207 دستی، دنا پلاس توربو، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه شده است.

در ادامه روند اجرای طرحهای فروش در سهشنبههای ایرانخودرو، این هفته که هفدهمین طرح پیشفروش یکساله ایرانخودرو و دومین مرحله آن در سال ۱۴۰۱ است، چهار محصول این گروه خودروسازی عرضه شده است؛ این در حالیست که همزمان با این طرح، دومین طرح حمایتی پیشفروش محصولات این گروه خودروسازی (و در مجموع پنجمین طرح حمایتی ایرانخودرو از قانون مذکور) برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر اجرا میشود.

خرید گیم تایم World Of Warcraft
طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه مورخ 1400/09/18 شروع و تا پایان روز شنبه مورخ 1400/09/20 ادامه خواهد داشت. در این دو بخشنامه، محصولات تارا دستی و اتوماتیک، ۲۰۷ دستی با سقف شیشهای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی مجهز به گیربکس شش سرعته، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و ۲۰۷ اتوماتیک دو رنگ با موعد تحویل حداکثر یک ساله عرضه میشود.

آخرین بروزرسانی در: