طول مطالعه: 4 دقیقه

همان طور که توضیح داده شد، برندگان اصلی قرعه کشی های ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، بهمن موتور، مدیران خودرو و آرین پارس موتور تنها 3 روز پس از اعلام اسامی برندگان قرعه کشی یکپارچه تخصیص خودرو فرصت دارند تا وجه را واریز نمایند که در صورت عدم واریز، فرصت آنها به برندگان رزرو واگذار می گردد و با محرومیت از ثبت نام در دو دوره آینده طرح های فروش مواجه می شوند. اولین دوره ثبت نام خودرو در سایت یکپارچه تخصیص خودرو انجام شد و در حدود 4 میلیون نفر نیز توانستند در قرعه کشی طرح های فروش ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، بهمن موتور، مدیران خودرو و آرین پارس موتور شرکت نمایند.

ولادیمیر پوتین جودو
مهلت واریز وجه منتخبین رزرو از 28 خرداد شروع شده است و تا 6 تیر ادامه دارد که از طریق سایت های فروش خودرو سازان انجام می شود. منتخبان اصلی تا تاریخ 25 خرداد مهلت داشتند که پرداخت وجه خودرو را انجام دهند و واریز وجه منتخبین رزرو نیز در بازه زمانی 28 خرداد تا 6 تیر انجام می گیرد. تمامی برندگان باید در طی مهلت زمانی داده شده، واریز وجه را انجام دهند که در غیر این صورت، علاوه بر از دست دادن این دوره، امکان ثبت نام در دو دوره بعدی را هم از دست خواهند داد.

ولادیمیر پوتین
با توجه به اینکه مهلت ثبت نام خودرو در سایت به پایان رسیده، این سوال برای شرکت کنندگان ایجاد شده است که چه زمانی قرعه کشی انجام و نتایج آن اعلام می شود. اگر بعد از خواندن این مقاله، سوال یا ابهامی در خصوص نتایج قرعه کشی یکپارچه تخصیص خودرو داشتید هم می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره سامانه ها تماس بگیرید. با توجه به ابهامات پیش آمده در فرایند اعلام نتایج سامانه یکپارچه تخصیص خودرو افرادی که در این سامانه اسم آن ها به عنوان منتخبین رزو نیز اعلام شده است می توانند برای ثبت نام و خرید خودرو برنده شده اقدام کنند.

خوشبختانه در سایت پرشین وو ما بستری رو ایجاد کردیم که پلیر های بتونن گیم تایم رو با قیمت بسیار ارزان تر از سایر سایت ها خریداری کنند و نکته حائز اهمیت این هست که یکسری از این دوستان تحویل آنی رو به عنوان ویژگی محصول خود اضاف کردند ولی درواقع ساعت ها و یا حتی چند روز تحویل طول بکشه! اگر در هرکدام از نسخه های بازی وارکرافت مشغول به بازی هستید اینرو بدونید که بعد از خرید گیم تایم ما شمارو تنها نخواهیم گذاشت ؛ به این صورت که میتوانید به راحتی برای خرید گلد وارکرافت ، فروش گلد وارکرافت و فروش گیم تایم وارکرافت و یا حتی قیمت گلد وارکرافت روی کمک ما حساب کنید.

تمامی کسانی که موفق شدند در طرح های فروش شرکت نمایند باید پس از انتشار لیست برندگان، وضعیت ثبت نام خود را پیگیری نمایند تا در صورت درآمدن نامشان، مهلت واریز وجه را از دست ندهند. پس از برگزاری طرح های فروش خودرو، شرکت کنندگان باید منتظر اعلام نتایج قرعه کشی و ارائه لیست برندگان باشند تا بتوانند به سرعت از نتایج مطلع گردند و در صورت برگزیده شدن، اقدام به واریز وجه نمایند.

همانطور که در بالا توضیح دادیم در هنگام خرید گیم تایم وارکرافت (گیم تایم کلاسیک / شادولند/ ) حتما به ریجن محصول توجه ویژه داشته باشید ، چرا که اگر در هنگام خرید گیم تایم وارکرافت یا به اصطلاح خرید گیم تایم اگر ناخواسته گیم تایم از ریجن رو خریداری کنید قادر به بازی در سرور های یا اروپا نخواهید بود و فقط میتوانید در سرور های آمریکا بازی کنید.&;​ .

تورم جهانی 2022

به همین جهت در این مقاله سعی شده است تا در خصوص نتایج قرعه کشی یکپارچه تخصیص خودرو اطلاع رسانی شود و جزئیات بیشتری از آن شامل زمان اعلام نتایج، نحوه مشاهده آن و اسامی برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ارائه شود تا کاربران بتوانند بدون مشکل، اقدام به مشاهده نتایج خود نمایند. در این بخش، نحوه اطلاع از نتایج ثبت نام قرعه کشی در سامانه یکپارچه خودرو ارائه شده است.

آیفون 14 معمولی در پاسخ به سوال زمان اعلام نتایج قرعه کشی سامانه تخصیص خودرو باید گفت که با اتمام مهلت ثبت نام، فرایند انجام قرعه کشی نیز انجام خواهد شد. ممنون میشم مارو با نظراتتون خوشحال کنید! با توجه به اهمیت واریز به موقع وجه خودرو برای برندگان، توصیه می شود که شرکت کنندگان پیگیر تاریخ قرعه کشی و لیست برندگان باشند تا با محرومیت مواجه نشوند. زیرا علاوه بر کنجکاوی و انتظار شرکت کنندگان برای اطلاع از نتایج، پرداخت به موقع وجه خودرو برای برندگان بسیار مهم است که در صورت غفلت از آن، علاوه بر از دست دادن این دوره، از شرکت در دو دوره بعدی نیز محروم خواهند شد.

جام جهانی ۲۰۰۲

پس پیگیر سایت یکپارچه تخصیص خودرو باشید تا به محض فراهم شدن امکان واریز هزینه ثبت نام برای واریز آن اقدام نمایید. البته در پنل کاربری خود نیز میتوانید در بخش سفارشات ، جزئیات سفارش خودتونو ببینید که در اونجا هم ثبت شده. پس از پایان مهلت ثبت نام و انجام مراسم قرعه کشی، اسامی برندگان اصلی و رزرو قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در همین سایت اعلام می شود.

ابرتورم جهانی نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شد. به همین دلیل است که پیگیری اعلام نتایج قرعه کشی برای شرکت کنندگان بسیار مهم است. به همین دلیل، به شرکت کنندگان توصیه می شود پیگیر اعلام لیست برندگان و تاریخ قرعه کشی باشند. برای فعال سازی ما براتون یک آموزش تصویری رو آماده کردیم تا بتونید به راحتی هرچه تمام تر فرآیند فعال سازی گیم تایم رو انجام بدید. برای فعال سازی بعد از خرید گیم تایم وارکرافت ، نرم افزار رو باز کنید و روی اسمتون کلیک کنید تا منویی که در تصویر زیر میبینید براتون باز بشه.

آخرین بروزرسانی در: