طول مطالعه: 5 دقیقه

یا به معنای سازمان خودمختار عرضه شده برای مدت زمان طولانی مهمترین پروژه اتریوم بوده است که طی یک فراخوان عمومی ابتدای سال 2016 موفق شد 150 میلیون دلار اتریوم ، که ارز دیجیتال شبکه اتریوم می باشد ، گرد آوری کند . از لحاظ تئوری ایده آن ساده بود ؛ سرمایه گذاران به پول ارسال کردند و توکن های رای گیری به جای آن دریافت می نمودند و سپس افرادی که سرمایه داشتند (و رای داده بودند) این امکان را داشتند به طور جمعی تصمیم بگیرند که به چه صورت باید آن اعتبارات جمع شده را مصرف کند . ​​​ .

دوز چهارم واکسن کرونا چه مواردی موجب ارزشمند شدن اتریوم می شود ؟ واقعه هک شدن را بازگرداندن و پول های به سرقت رفته را به صاحبان اصلی برگشت داد . به نظر می رسد به این دلیل که آن ها ایمن سازی تراکنش های این بلاک چین و برنده شدن پاداش ماینینگ در آن را با ارزش می دانستند . با وجود این که پایدار ماندن این ارز تا به امروز قابل توجه است اما پیشرفت چشمگیری در این ارز دیجیتال مشاهده نمی شود و بیشتر شبیه به یک بلاک چین ترک شده می باشد .

نتایج قرعه کشی ایران خودرو Esale Ikco Ir

در نتیجه هنگامی که یک شخص یا اشخاصی قصد داشتند تا اعتبارات خود را برداشت نمایند و به دیگری انتقال دهند ، ممانعت ایجاد شد . خوشبختانه در سپتامبر 2017 ، قیمت اتریوم کلاسیک به صورت شگفت آوری تا رسیدن به 7.69 دلار ریزش کرد و بنابراین آینده این پلتفرم نامشخص باقی می ماند . بنابراین از هارد فورک انجام شده ، بیشتر پذیرندگان و عوامل بازار اتوریم کلاسیک را ترک نمودند و به دنبال اتریوم رفتند . اما نکته مهم جالب توجه اینجاست که این بلاک چین فقط جهت دلایل عقیدتی مورد پشتیبانی واقع نشد بلکه تعداد رو به رشدی از ماینر های اتریوم قدرت محاسباتی را صرف بلاک چین قدیمی نمودند .

قرعه کشی ایران خودرو 4 اردیبهشت اتریوم کلاسیک () یک نوع پلتفرم محاسباتی متن باز و همتا به همتا می باشد که بر بستر فناوری بلاک چین و کد های اتریوم ایجاد شده است. ما بر این باوریم که در نسخه ی اصلی اتریوم به عنوان یک کامپیوتر جهانی که قادر نیستید آن را خاموش نمایید ، قرداد های هوشمند به طور غیر قابل برگشت ، اجرا می گردند . این در حالیست که بیشتر افراد بر این باور بودند که بلاک چین اگر به اندازه کافی موافق داشته باشد ، می تواند و بهتر است که تغییر پیدا کند ، دیگر توسعه دهندگان مدعی بودند که برای ارائه تاریخچه ای خوب ، یک بلاک چین باید در مقابل سانسور قوی و غیر قابل دستکاری باشد .

جام جهانی قطر

به صورت موثر ، اتریوم کلاسیک نسخه ی موازی بلاک چینی است که اعتبارات هرگز به دارندگانی که دارایی خود را در جریان ریزش DAO از دست دادند ، برگشت داده نشد . بنیان اتریوم پاسخ خرابکاری DAO را به بدترین حالتی که ممکن بود داد . همچنان که کاربران بیشتری ETC می خرند و توسعه دهندگان برنامه های کاربردی نامتمرکز بیشتری برای بلاک چین اتریوم کلاسیک تولید می نمایند ، اطمینان بیشتر در خصوص این پلتفرم ایجاد می شود و نتیجه آن بالا رفتن ارزش و قیمت این کوین می باشد .
تورم جهانی مواد غذایی
​​ !

از جمله ساخت و اجرای قرارداد هوشمند و برنامه های کاربردی نامتمرکز و جزئیات کاری سیستم مانند متوسط زمان ساخت بلاک ، اندازه و پاداش نیز دقیقا به همان شکل می باشد . دقیقا همانند اتریوم، اتریوم کلاسیک نیز یک توکن () با ارزش یا در حقیقت نوعی آلت کوین به اسم عرضه می کند که جهت پرداخت هزینه محصولات ، خدمات و هزینه تراکنش در هنگام بهره گیری از برنامه های کاربردی نامتمرکز نظیر قرارداد های هوشمند از جانب کاربران استفاده می شود .

از آن جایی که اتریوم کلاسیک اساسا یکی از انواع ارز های دیجیتال است ، دارندگان اتر قادر نیستند با ساخت یک حساب کاربری در نسخه ی اتریوم کلاسیک بلاک چین پول به دست آورند و موجودی خود را چند برابر نمایند . ولی بیشتر صرافی ها کوین جایگزین اتریوم را قبول کردند و حالا می توانید با اتریوم ، اتریوم کلاسیک معامله نمایید . از همان اول مشکلات چنین کاری برای عده ای از افراد تحصیل کرده مشخص و واضح و بحث ها در سر جدیت این امر قبل از این کار بالا گرفته بود .

با مطالعه ی داستان ساخت و پیدایش اتریوم کلاسیک در می یابیم که این ارز دیجیتال سر اختلاف نظر عده ای از کاربران با نظر اکثریت ایجاد شده است و در حقیقت همان طور که از نام این ارز دیجیتال نیز مشخص است ، همان نسخه ی قدیمی و کلاسیک بلاکچین اتریوم است که حالا تبدیل به ارزی به نام اتریوم کلاسیک گشته است. همچنین اتریوم کلاسیک همان توانایی هایی را دارا است که اتریوم دارا می باشد. اگر در هنگام اجرای فورک 100 دلار اتر در اختیار داشتید (هنگامی که در هر اتر 12 دلار می ارزید) ، به عبارتی می شد 8 اتریوم که یعنی حالا شما 8 اتریوم کلاسیک دارید یا در حقیقت یک 16 دلار اضافه نصیب شما می شد .

پس از هارد فورک، بلاک چین دو قسمت شد و هر یک به صورت جداگانه ادامه دادند . توانست از 1.40 دلار در 1 مارس 2017 در 20 ژوئن 2017 به 23.01 دلار برسد . سال 2017 برای کلیه ی ارزهای دیجیتال سال رشد بوده است و اتریوم کلاسیک هم جزو آن بوده است . به طور گسترده در حال رشد می باشد . اتریوم کلاسیک از سپتامبر ۲۰۱۷ ، هنوز موفق نشده به صورت گسترده مورد پذیرش ارز مادر خود یعنی اتریوم واقع شود .

به اشباع بودن از متقلبان مشهور است . کلیه ی ارزش های اتریوم به انتقال داده شده است . پشت آن افراد سرشناس و مهره های اصلی سازنده اتریوم می باشند . در خصوص پلتفرم اتریوم ، این کار معتبر طبق قوانین قرارداد قابل اجرا ، ولی از لحاظ دیگر افراد سرمایه گذار کاری خوشایند نبود . از موارد کاربرد اتریوم کلاسیک می توان به سرمایه گذاری روی آن و روشی برای افزایش ارزش اشاره نمود . برای سرمایه گذاران ، این به معنای پول رایگان می باشد !

آخرین بروزرسانی در: