طول مطالعه: 5 دقیقه

یک افشاگر جداگانه ادعا می کند که قیمت آیفون 14 پرو استاندارد 1,099 دلار خواهد بود. با این حال، این نشت از آن زمان حذف شده است و ارزیابی قابلیت اطمینان آن را دشوار می کند. بازگشت تاچ آیدی یکی از مهمترین تفاوتهای آیفون 14 با نسخههای قبلی آن خواهد بود. این امر آن را چالش برانگیزتر و قوی تر از آیفون های قبلی می کند. به گفته منبع، "برخلاف پیشنهادات قبلی، سری فقط از جدیدترین پردازنده ها استفاده می کند." این بدان معناست که نسل بعدی تراشه اپل، که احتمالاً نسبت به نسل قبلی پیشرفت جزئی خواهد داشت، قدرت مدلهای را که شامل آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس میشود، خواهد کرد. ​​​​ !

زلنسکی بازیکن فوتبال

با این حال، به گفته یک منبع موثق اپل، مدل های استاندارد آیفون 14 دوربین های 12 مگاپیکسلی خود را حفظ خواهند کرد. طبق گفته ، -با مدلهای 14 همراه نخواهد بود، زیرا اپل نسخه ارتقا یافته لایتنینگ با سرعت انتقال داده مانند 3.0 را انتخاب کرده است. با این وجود، این رندر از 14 به رنگ بنفش توسط هنرمند سوتا، نشان میدهد که این رنگ بنفش در واقعیت چگونه به نظر میرسد. مینگ چی کو اکنون ادعا می کند که یک آیفون -در اواخر سال 2023 عرضه می شود. ​​​ !

به نظر نمی رسد که آیفون 14 استاندارد مجموعه ای از دوربین ها را با پنل پشتی خود صاف کند. و منطقی به نظر می رسد که آیفون 14 استاندارد نیز همین کار را انجام دهد. بر اساس گزارشها، اپل مجموعهای از ضربهها را انجام میدهد تا آیفون بزرگتر را به یک گوشی باریکتر یا حداقل با فضای صفحه نمایش تا حد امکان تبدیل کند. به نظر می رسد اپل در حال انجام اقداماتی برای کاهش خطر زمان انتظار طولانی برای آیفون 14 به دلیل وقفه در تولید در یکی از زنجیره های تامین خود است.

شایعات در مورد دوربین های آیفون 14 دوستانه می شود. اپل قبلاً در زمینه نرمافزار بسیار مشغول بوده است، با 15.2 تغییرات متعددی را در ماه دسامبر برای آیفون ایجاد کرد. نه تنها می توانید تفاوت بین آیفون 14 و آیفون 14 پرو را ببینید، بلکه واضح است که ماژول دوربین قدرتمندتر در مدل های پرو به قاب های جدید نیاز دارد. عملکرد فوقالعادهای دارد، به این معنی که ممکن است اپل از نیاز به دادههای بیومتریک اثر انگشت محور اجتناب کرده باشد.

رنگهای سبز آلپاین و آبی سیرا به این دلیل ارائه شدهاند که معرفی بهار آیفون 13 پرو از این محدوده حذف میشود. قرمز است. (توجه داشته باشید که اپل اکنون اسمارتفونهای سیاه و سفید خود را به ترتیب «» و «» مینامد.) این بار از رنگهای صورتی و سبز استفاده نمیشود. با این حال، با 15.4، اپل را فعال کرده است تا کاربران قانونی را حتی در صورت استفاده از ماسک شناسایی کند. شایعات آیفون 14 در حال داغ شدن هستند و آیفون های جدید اپل ممکن است نمایانگر مهم ترین تغییرات در سال های اخیر باشند.

اگر چنین است، به این دلیل است که اولین باری است که یک آیفون سه سال با همان سیستم روی تراشه کار می کند. تحلیلگر -معتقد است که آیفون با یا زیر نمایشگر تا چند سال در دسترس نخواهد بود. آیفون 14 و 14 مکس با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی شروع می شوند، در حالی که آیفون 14 پرو مکس با 256 گیگابایت شروع می شود. زمانی که انتظار میرود مدلهای پرو دارای دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی و جدید باشند، و یک مدل آیفون 14 مکس ممکن است یک دستگاه ارزانتر 6.7 اینچی را به خط تولید اپل بیاورد، رنگهای آیفون 14 برجستهترین ویژگی جدید اپل نخواهند بود.

گوشی ها اما زمانی که گوشیهای جدید در اواخر امسال عرضه شوند، بر نحوه درک اولیه کاربران از آنها تأثیر میگذارند. بر اساس گزارش ها، پردازنده در آیفون 14 و آیفون 14 مکس، رم و قدرت پردازش گرافیکی بیشتری نسبت به آیفون 13 خواهد داشت. آیفون 14 و آیفون 14 مکس استاندارد با پردازنده فعلی عرضه خواهند شد. این حتی ساده تر و کارآمدتر از 15 نانومتری خواهد بود که برای آیفون 13 برنامه ریزی شده است.

خرید گیم تایم Eu ، مانند ، رندرهای را از آیفون 14 معمولی دریافت کرده است. به عبارت دیگر، آیفون 15 ممکن است -دریافت کند، اما اگر درست باشد، آیفون 14 این کار را نخواهد کرد. این امر بسیار ناامید کننده بود، زیرا داشتن یک جایگزین برای در این زمان های پوشیدن ماسک مفید است. از آنجایی که ما در حال حاضر 15 را اجرا می کنیم، نسخه بعدی تقریباً به طور قطع 16 خواهد بود.

تا کنون، اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که آیفون 14 پرو و پرو مکس از طراحی جدید تری برخوردار خواهند بود. قیمت چنین آیفون 1,099 پرو مکس ممکن است تا 100 دلار افزایش یابد. یکی دیگر از نکات دوربین آیفون 14 از مربوط به دوربین جلو است. اما به خصوص علاقه مند به لنزهای تله فوتو بهتر است، زیرا آیفون از رقبایی مانند عقب مانده است.

انتظار میرود آیفون ۱۴ استاندارد ۷۹۹ دلار باقی بماند، در حالی که آیفون ۱۴ مکس جدید ۸۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. آنچه در اینجا خواهید دید! سری معمولی آیفون 14 نیز ممکن است دستخوش تغییرات قابل توجهی شود. طبق شایعات آیفون 14، این سری با نام های آیفون 14، آیفون 14 مکس، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس عرضه خواهد شد. با این حال، به نظر می رسد که تنها آیفون 14 پرو بدون بریدگی خواهد بود.

ولادیمیر پوتین بیوگرافی با این حال، آیفون 14 پرو ممکن است 799 دلار قیمت داشته باشد که 14 دلار بیشتر از آیفون 899 پرو 14 دلاری است. مقایسه آیفون 14 و آیفون 14 پرو را مشاهده کنید. این به این دلیل است که احتمالاً آیفون 6.7 مکس 14 اینچی جدید به تدریج جایگزین آیفون کوچک می شود. با این حال، کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت آیفون 14 تقریباً برابر با آیفون 13 باشد.

آیفون 14 و آیفون 14 مکس دو مورد از این دستگاه ها هستند. وضعیت فعلی شایعات رنگی آیفون 14، گزینه بنفش مهم ترین تغییر است. آیفون 14 - منتظر چه خبری هستیم؟ برای ارائه مدل های پایین تر با تراشه های جدیدتر. بنابراین ممکن است امسال گران تر باشند. پیش بینی قیمت نیز چالش برانگیز است.

آخرین بروزرسانی در: