طول مطالعه: 4 دقیقه

با این حال، آیفون 14 پرو ممکن است 799 دلار قیمت داشته باشد که 14 دلار بیشتر از آیفون 899 پرو 14 دلاری است. قیمت آیفون 13 معمولی 799 دلار و آیفون 13 پرو 999 دلار است. ، مانند ، رندرهای را از آیفون 14 معمولی دریافت کرده است. با بهترین نشت یاب های آب، خانه خود را از نشتی نجات دهید! به جای اینکه در دکمه پاور ادغام شود، ظاهراً در زیر نمایشگر آیفون 14 تعبیه می شود، مشابه تعداد سنسورهای اثر انگشت در بهترین گوشی های اندرویدی.

مسی و رونالدو از آنجایی که ما در حال حاضر 15 را اجرا می کنیم، نسخه بعدی تقریباً به طور قطع 16 خواهد بود. در رابطه با آیفون 14 پرو مکس، به نظر می رسد که اخیراً فاش شده اطلاعات زیادی در مورد آنچه ممکن است از غول پیکرترین گوشی پرچمدار نسل بعدی اپل پیش بینی شود، دارد. و منطقی به نظر می رسد که آیفون 14 استاندارد نیز همین کار را انجام دهد.

خودرو ملی ایران جدید
به گفته منبع، "برخلاف پیشنهادات قبلی، سری فقط از جدیدترین پردازنده ها استفاده می کند." این بدان معناست که نسل بعدی تراشه اپل، که احتمالاً نسبت به نسل قبلی پیشرفت جزئی خواهد داشت، قدرت مدلهای را که شامل آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس میشود، خواهد کرد. طبق گزارشها، آیفونهای 2022 به جای بریدگی دارای سوراخ سوراخ، تغییرات قابل توجه در دوربین، طراحی جدید شاسی، اتصال ماهوارهای و چند تغییر دیگر خواهند بود که ممکن است شما را به دنبال گوشی بعدی خود جذب کند.

این افزایش نسبتاً قابل توجه قیمت بدون شک کیف پول هر کسی را که امیدوار است نسل بعدی آیفون 999 گرانقیمت به دست آورد، ضربه میزند. شاسی ضخیم تر بدون ضربه دوربین عقب. با این حال، به گفته یک منبع موثق اپل، مدل های استاندارد آیفون 14 دوربین های 12 مگاپیکسلی خود را حفظ خواهند کرد. مینگ چی کو، تحلیلگر اپل گفت که مدل های آیفون 14 پرو دارای اتصال 6خواهند بود. نه تنها می توانید تفاوت بین آیفون 14 و آیفون 14 پرو را ببینید، بلکه واضح است که ماژول دوربین قدرتمندتر در مدل های پرو به قاب های جدید نیاز دارد.

جام جهانی ۲۰۱۴ مینگ چی کو ادعا می کند که برای قرار دادن یک دوربین 48 مگاپیکسلی به یک ماژول بزرگتر نیاز است. مینگ چی کو، کارشناس اپل، ادعا می کند که نسخه آیفون 14 پرو نسبت به دوربین 13 مگاپیکسلی آیفون 12، یک سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی، به طور قابل توجهی بهبود خواهد یافت. به گفته مینگ چی کو، دوربین پریسکوپی تا آیفون 15 در سال 2023 عرضه نخواهد شد. بر اساس گزارش بلومبرگ، سال 2023 سال -و آیفون است و اپل دستگاه های آزمایشی و شارژر جدیدی را برای عرضه آیفون 15 در سال آینده آماده می کند.

بر اساس گزارشها، اپل مجموعهای از ضربهها را انجام میدهد تا آیفون بزرگتر را به یک گوشی باریکتر یا حداقل با فضای صفحه نمایش تا حد امکان تبدیل کند. شایعات آیفون 14 در حال داغ شدن هستند و آیفون های جدید اپل ممکن است نمایانگر مهم ترین تغییرات در سال های اخیر باشند. علاوه بر این، چرا باید یکی از ضروری ترین محصولات اپل در سال 2022 باشد و امیدواریم که از پرچمداران جدید ببینیم.

مسکن ملی تهران

متأسفانه، احتمالاً 1 به لیست دستگاههای اپل میپیوندد که شایعه شده است فقط برای حفظ لایتنینگ به -سوئیچ میکنند. علاوه بر این، یک تراشه سریعتر، یک دوربین اصلی جدید واضح تر و احتمالا -. اگر اپل از گلکسی اس 21 اولترا پیروی کند و دومین دوربین تله فوتو با چنین زوم اپتیکال 10 برابری را اضافه کند، بسیار عالی خواهد بود. به نظر نمی رسد که آیفون 14 استاندارد مجموعه ای از دوربین ها را با پنل پشتی خود صاف کند.  ​​​!

آنچه در اینجا خواهید دید! اپل همچنین ممکن است نسخه ای از آیفون 14 را که فقط دارد عرضه کند. آیفون 14 مینی در کنار آن توسط اپل عرضه نخواهد شد. آنچه در اینجا خواهید دید! اگر اپل از الگوی خود در دهه گذشته پیروی کند، آیفون 14 با نسخه جدید نرم افزار اپل در پاییز وارد بازار خواهد شد. قرمز است. (توجه داشته باشید که اپل اکنون اسمارتفونهای سیاه و سفید خود را به ترتیب «» و «» مینامد.) این بار از رنگهای صورتی و سبز استفاده نمیشود.

از نظر گزینههای رنگی ادعا شده دوباره برای آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس، رنگ بنفش جدید به نقرهای، طلایی و گرافیت میپیوندد. با توجه به جدیدترین فاش شده، شایعات مربوط به آیفون 14 منتشر خواهد شد سپتامبر 13، با توجه به اطلاعات داخلی به نظر می رسد که این تاریخ با سایر شایعات و الگوی عمومی اپل در عرضه آیفون مطابقت دارد. تا زمان کنفرانس سالانه توسعه دهندگان این شرکت در ژوئن، کاربران چیزی در مورد به روز رسانی نرم افزاری برنامه ریزی شده اپل برای 16 نشنیده بودند.

برخی از شبکه های اجتماعی چینی پیش بینی کردند که اپل رنگ آبی تیره آیفون 13 را به سایه روشن تری از آبی تغییر دهد. آیفون 14 و آیفون 14 مکس دو مورد از این دستگاه ها هستند. این به این دلیل است که احتمالاً آیفون 6.7 مکس 14 اینچی جدید به تدریج جایگزین آیفون کوچک می شود. با این حال، کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت آیفون 14 تقریباً برابر با آیفون 13 باشد. طبق شایعات آیفون 14، این سری با نام های آیفون 14، آیفون 14 مکس، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس عرضه خواهد شد.

خرید گیم تایم Wow Classic آیفون 14 و آیفون 14 مکس استاندارد با پردازنده فعلی عرضه خواهند شد. تا کنون، اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که آیفون 14 پرو و پرو مکس از طراحی جدید تری برخوردار خواهند بود. بنابراین این یک نوع ارتقاء خواهد بود، اما شاید نه آن چیزی که ما انتظار داریم. بازگشت تاچ آیدی یکی از مهمترین تفاوتهای آیفون 14 با نسخههای قبلی آن خواهد بود. یکی دیگر از نکات دوربین آیفون 14 از مربوط به دوربین جلو است.

آخرین بروزرسانی در: