طول مطالعه: 4 دقیقه

در این طرح فروش فوق العاده چهار محصول پارس ، سورن پلاس، رانا پلاس و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه شد. در اين طرح پژو ۲۰۷ دستي سقف شيشهاي، راناپلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستي و اتوماتيك عرضه شدند. خودرو دنا پلاس توربوشارژ دستی با گیربکس ۶ سرعته تحویل شد. ایران خودرو در زمان ثبت نام، زمان تحویل خودرو را اعلام میکند و در صورتی که در قرعهکشی برنده شوید، میتوانید در برنامه پیش فروش خودرو ثبت نام کنید؛ اما اگر در قرعهکشی برنده شوید چه اتفاقی میافتد؟

قرعه کشی ایران خودرو 6 اردیبهشت 1401
3 روز کاری پس از پایان ثبت نام، قرعهکشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام گردید. 3 روز کاری پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام گردید. در زمان پرداخت مبلغ ثبت نام، باید نمایندگی مورد نظر برای تحویل خودرو را مشخص کنید. در این مرحله از فروش فوقالعاده، چهار محصول رانا پلاس، پژو 207 دستی سقف شیشهای، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و پارس بنزینی (سال) عرضه شدند. گروه صنعتی ایران خودرو بیست و دومین مرحله فروش فوقالعاده محصولات خود را با عرضه سه محصول از یکشنبه بیست و یکم شهریور 1400 به مدت سه روز اجرا کرد.

طــرح فــروش فــوق الــعــاده (3 مــاهــه) مــحصـــولات ایــران خــودرو مــطــابــق جــدول ذیــل از روز سه شنبه مورخ 20-08-99 شروع و تا روز پنجشنبه مورخ 22-08-99 ادامه داشت. همچنین قبل از پرداخت وجه میتوانید تا اقدام به تغییر تریم خودرو خود، به عنوان مثال تغییر خودرو از 207 دستی سقف فلزی به 207 دستی سقف شیشهای اقدام کنید؛ تغییرات ممکن برای شما در برگه دعوتنامه نوشته شده است و ممکن است برای هر مدل خودرو متفاوت باشد. ​​.

مسکن ملی قم
جدول با عنوان مرحله سوم نوشته شده است در حالی که این جدول مربوط به مرحله چهارم فروش فوق العاده ایران خودرو است. در مرحله بعد با پنجره بزرگ زیر مواجه میشوید که باید اطلاعات آن را به صورت کامل تکمیل نمایید. سپس با پنجره زیر مواجه میشوید که باید روی بخش ثبت نام آن کلیک کنید. بعد از ورود به سایت باید روی بخش ورود کاربر در بالا و سمت چپ صفحه کلیک کنید.

جام جهانی ۲۰۲۲ ثبت نام در این طرح فروش از چهارشنبه 14 مهر تا یکشنبه 18 مهر ماه 1400 امکان پذیر خواهد بود. به عنوان مثال در فروش خودرو این فرد ثبت نام اولیه در بخشنامه پیش فروش برای خرداد ماه 1399 انجام شده است و زمان تحویل خرداد ماه 1400 ثبت شده است؛ درصورتی که بعد از دو ماه از دریافت دعوتنامه و تکمیل وجه زمان تحویل قطعی این فرد در 31 مرداد ماه 1400 در سامانه ایران خودرو توسط ایران خودرو ثبت شده است و تحویل این خودرو در تاریخ 21 شهریور 1400 صورت گرفته؛ یعنی تقریباً 3 ماه پس از زمان اولیه مقرر شده برای تحویل.

گروه صنعتي ايران خودرو، طرح پيش فروش يك ساله پنج محصول خود را از چهارشنبه ده دی ماه ١٣٩٩ به مدت سه روز آغاز كرد. شرکت ایران خودرو مرحله پنجم طرح فروش فوق العاده محصولات خود را از روز سه شنبه (22 مهرماه) به مدت سه روز اجرا نمود. شرکت ایران خودرو از ۲۰ شهریور مرحله سوم طرح فروش فوق العاده محصولات خود را اجرا نمود. گروه صنعتي ايران خودرو، طرح پيش فروش 5 محصول خود با موعد تحویل یکساله را به شرح زیر به اجرا گذاشته است.

موعد تحویل فروش نقدی هایما پلاس توربوشارژ 3 ماهه است و قیمت آن طبق جدول زیر قطعی است. این نکته نیز قابل ذکر است که تنها 15 روز تأخیر در زمان تحویل خودرو برای این فرد در نظر گرفته شده است. موعد تحويل محصولات سه ماهه است. کلیه محدودیتهای قبلی ثبت نام همچنان برقرار است. این فرآیند میتواند تا مرحله چهارم و پنجم نیز پیش برود و تا زمانی این اتفاق میافتد که تمامی نوبتهای پیش فروش هزینه ثبت نام را پرداخت کنند؛ پس اگر بعد از زمان قرعه کشی برنده نشدید ناراحت نباشید، همچنان احتمال برنده شدن دوباره وجود دارد.​​ &;.

خودرو ملی عراق
طـرح پـیش فـروش عـادی (حـداکثر 12 ماهـه) محصـولات ایـران خودرو (بـا روش قرعـه کشـی) مطـابق جـدول ذیـل از ساعت 10 روز یکشنبه مورخ 10-12-99 شروع و تا روز سه شنبه مورخ 12-12-99 ادامه داشت. گروه صنعتي ايران خودرو، طرح پيش فروش پنج محصول خود را با موعد تحويل يك ساله از روز شنبه ۲۳ مردادماه ١٤٠٠ به مدت سه روز به اجرا گذاشت. طــرح فــروش فــوق الــعــاده ایران خودرو (3 مــاهــه) مرحله دوم مــحصـــولات ایــران خــودرو مــطــابــق جــدول ذیــل از روز پنجشنبه مورخ 1399/05/09 به مدت 3 روز ادامه داشت.

جام جهانی قطر گروه صنعتي ايران خودرو شرايط فروش فوق العاده مرحله هجدهم خود را ساعت ٩ صبح پنج شنبه ١٤٠٠/٤/١٠ آغاز كرد. ایران خودرو ثبت نام فروش فوق العاده با قیمت قطعی (فروش فوری مرحله بیست و سوم - بخشنامه ۴۳۹۲) را در مهر ۱۴۰۰ آغاز کرد؛ تاریخ قرعه کشی آخرین فروش اینترنتی خودرو پس از ثبت نام اعلام خواهد شد. بر اساس بخشنامه ایران خودرو چهار خودروی پارس بنزینی، پارس با موتور ، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس محصولات عرضه شده در این طرح بودند.

5 محصول پژو 207 دستی سقف شیشهای، رانا پلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک در این طرح پیش فروش در رنگهای تنوع قابل تهیه هستند. اما ثبت نام همزمان در شرکت ایران خودرو و سایپا امکان پذیر نخواهد بود. شرایط پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو: فروش به صورت قرعه کشی همراه با ضوابط و محدودیت های اعلامی. بیشتر بخوانید: خرید خودرو را از کدام وب سایت به صورت اینترنتی انجام بدهیم؟ در زمان مشخص شده برای تحویل خودرو متن زیر را به صورت پیامک دریافت خواهید کرد.

آخرین بروزرسانی در: