طول مطالعه: 4 دقیقه

برخی شهرها مانند تورنتو و نیویورک، جلسات مذاکره اتریوم را به صورت دوره ای برگزار می کنند. یکی از پروژه های عظیم اتریوم، همکاری با مایکروسافت برای سرویس مایکروسافت آزور است، که دولوپرها و مشتریان شرکت ها را قادر می سازد در یک سرویس بر پایه ابری فعالیت داشته باشند. و با کردیت کارت یا دبیت کارت بخرید. کیف پول کاغذی: این گزینه شامل چاپ یا نوشتن کلیدهای شخصی روی کاغذ و نگه داشتن کاغذ در جایی امن است. کیف پول اتریوم کلیدهای خصوصی را که کاربران برای دسترسی به اتر استفاده می کنند، برای کاربر ذخیره می کند.

ولادیمیر پوتین جوانی

هدف اتریوم اصلاح طرز استفاده از پروسه اپلیکیشن هاست. برای راه اندازی این اپلیکیشن ها و کنترل پلتفرم اتریوم، نیاز به اتر است. او میگوید، مرج فرصتی مناسب برای اسکمرها است تا در لباس مبدل ارتقای مرج اتریوم، ایردراپهای جعلی از پروژههای مستعد رشد و سودآور را برای کاربران ناآگاه تبلیغ کنند. باسی در ادامه صحبتهای خود پیرامون طرحهای کلاهبرداری در مرج اتریوم از ایردراپهای جعلی گفت که طی آن، از کاربران درخواست میشود که یک تراکنش انجام دهند و یا به یک وبسایت جهت دریافت ایردراپ وارد شوند.

استیو باسی، کمک بنیانگذار و مدیرعامل پلتفرم پلیسوارم ()، به کاربران دنیای کریپتو هشدار داد که با توجه به هیجانات فعلی در بازار، مراقب سوءاستفاده اسکمرها () جهت پیادهسازی طرحهای کلاهبرداری در مرج اتریوم باشند. باسی عنوان کرد برای سرمایهگذارانی که 32 واحد اتریوم () جهت فعالیت بهعنوان اعتبارسنج () در این شبکه را ندارند، تنها راه کسب درآمد ملحقشدن به یک استخر سپردهگذاری است تا با قراردادن سرمایه اتریوم خود اقدام به کسب سود کنند.

پولیسوارم یک پلتفرم غیرمتمرکز در حوزه امنیت سایبری () است که ارتباط بین کارشناسان این حوزه با پروژهها و کمپانیهای مرتبط را برقرار میکند. اغلب این کیف پول ها دیجیتالی هستند و می توانند با یک لپ تاپ یا گوشی هوشمند، قابل دسترس باشند. برای نگهداری اتر، کاربر نیازمند کیف پول اتریوم است. بلاک چین غیر متمرکز است زیرا دفتر کل عمومی آن در یک مکان واحد ذخیره نشده است.

ولادیمیر پوتین و همسرش دفتر کل عمومی بلاک چین در هزاران کامپیوتر داوطلب در سراسر جهان ذخیره شده است. اتریوم در حال حاضر دومین ارز دیجیتال موجود در بازار است. طرحهای راگ پول شامل خروج ناگهانی توکنها از شبکه و از دسترفتن سرمایه تمام افراد حاضر میشوند. کیف پول های تحت حضانت به یک شخص ثالث نیازمندند تا اطلاعات ایمنی خود را حفظ کنند ولی کیف پول های غیر حضانتی وابستگی به شخص ثالثی ندارند و اطلاعات توسط خود شخص حفظ می شود.

نقظه ضعف کیف پول های حضانتی این است که شخص سوم می تواند هک شود. توصیه می شود که کیف پول به دو صورت کولد و هات نگهداری شود تا ایمنی بالاتری داشته باشد. کیف پول اینترنتی: این کیف پول ها ایمنی بسیار پایینی دارند و به معنای نگه داشتن کلیدهای شخصی به صورت آنلاین است. کیف پول موبایل هم روی گوشی های هوشمند کار می کنند. این کیف پول ها می توانند تحت حضانت باشند و یا نباشند.

آیفون 14 بنفش اتریوم یک منبع باز است و از دومین ارز دیجیتال شناخته شده در جهان با نام اتر حمایت می کند. اتریوم یک نرم افزار بر پایه بلاک چین است که بر پایه قرارداد هوشمند عمل می کند. اتریوم همچنین یک زبان برنامه نویسی است که به دولوپر ها کمک می کند تا اپلیکیشن های توزیعی را بسازند. تنها موردی که واجب است، محل نگهداری این کاغذ است. این وسیله ها به اینترنت متصل نیستند و امنیت بالاتری را فراهم می کنند.خرید گیم تایم 90 روزه​​​!

همچنین سایت هایی مانند لوکال کریپتو وجود دارند که کاربرانی را که می خواهند اتر را به این روش معامله کنند، به هم متصل می کنند. : این روش شامل متصل کردن کاربر به خریدار به صورت مستقیم و مذاکره درباره قیمت هاست. اگر یک کاربر کلید خصوصی خود را گم کند، اتر خود را از دست می دهد و هیچ پشتیبانی و مرکز حضوری نیست که مراجعه صورت گیرد. هدف اتریوم ایجاد یک سیستم است که به کاربران این امکان را بدهد که کنترل بیشتری روی اطلاعات خود داشته باشند و همچنین به اپلیکیشن ها این اجازه را می دهد که روی سیستم بلاک چین ساخته و راه اندازی شوند.

جام جهانی ۲۰۰۲

پلتفرم های مبادله آنلاین: این روش راحت ترین روش خرید ارزهای دیجیتال است. کامپیوترها برای حل مسائل سخت ریاضی مورد استفاده قرار می گیرند تا به تائید معاملات کمک کنند و بلاک های جدیدی در این زنجیره وارد کنند. هرچه تعداد افراد بیشتری از این پلتفرم استفاده کنند، ارزش اتر هم بالاتر می رود. یکی از این افراد آقای ویتالیک بوترین برنامه نویس است که بعداً اتریوم را به همراهی فردی دیگر در سال 2014 لانچ کرد. این روش قدیمی ترین روش نگهداری است.

این کار به دلیل یک حمله سایبری و هک بود که آن سال باعث شد هکر مبلغ کلانی به مقدار 50 میلیون دلار به جیب بزند. این وسیله ها به راحتی هک نمی شوند و برای ذخیره مقدار زیادی اتر، بسیار مناسب هستند. هیچ واسطه ای در این روش وجود ندارد و هیچ مبلغی مشخص نمی شود. این پلتفرم ها به قانون شناخت مشتری پایبند هستند به این معنا که هویت کاربر باید قبل از هرگونه معامله ای مشخص شود.

خرید گیم تایم Eu تائید این اطلاعات که در بلاک چین ذخیره شده اند، شامل بیش از نیمی از نود هاست، قبل از اینکه درستی آن ها تائید شود. وی افزود این ریسکها هماکنون در پلتفرمها و استخرهای سرمایه حوزه دیفای () وجود دارند، اما مرج اتریوم یک دنیا فرصت جدید در اختیار اسکمرها قرار میدهد. کریپتوگرافی برای نگهداری معاملات در شبکه بلاک چین مورد استفاده قرار می گیرند تا امنیت سیستم را تضمین و معاملات را تائید کنند. ​&;​​!

آخرین بروزرسانی در: