طول مطالعه: 4 دقیقه

در واقع ماینر های اتریوم در این موضوع با یکدیگر متفاوت هستند؛ هر چه هش ریت یک اسیک بیشتر باشد، قیمت دستگاه استخراج اتریوم هم بیشتر خواهد بود. همچنین بر اساس انچه گفته می شود تصمیم را به شما واگذار می کنیم که آیا استخراج اتریوم با موبایل به صرفه خواهد بود یا خیر؟ در این مقاله انواع ماینر اتریوم را معرفی میکنیم و در مورد قیمت دستگاه استخراج اتریوم اطلاعاتی را ارائه میدهیم، همچنین درمورد مسائلی مثل استخراج اتریوم با موبایل، ریگ ماینینگ و تفاوت ان با اسیک ها و…

قرعه کشی خودرو Iranecar قیمت دستگاه استخراج اتریوم هم بر اساس آنچه گفته شد تعیین می شود. پس به ماین کردن آن می توانید به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت فکر کنید؛ تا به اینجای کار و با توجه به موضوعاتی که مطرح گردید می توان نتیجه گرفت استخراج اتریوم با موبایل یا کامپیوتر چه برای این ارز دیجیتال چه برای بیت کوین علاوه بر اسیب به تلفن همراه شما عملا به صرفه نخواهد بود پس اگر قصد شما استخراج اتریوم میباشد بهتر از به فکر خرید دستگاه ماینینگ و همین طور بهترین دستگاه استخراج اتریوم آن باشید.

زلنسکی بازیگر طنز در اینجا ذکر دو نکته بسیار الزامی میباشد که در این روز ها برخی افراد به دنبال استخراج اتریوم با موبایل یا کامپیوتر های شخصی خود میباشند و حس می کنند به راحتی می توانند راحتی این کار را انجام دهند؛ بر طبق آنچه گفته شد، واضح میباشد که استفاده از این وسایل به خصوص برای استخراج بیت کوین و اتریوم نشدنی نیست اما این کار عاقلانه ای هم نمیباشد؛ زیرا شما یکی از وسایل ضروری خود را برای این کار استفاده می کنید و در عوض هم سود قابل توجهی نسیب شما نمیگردد.

ایرپاد پرو 206 بعضی از افراد، وقتی اسمی از ماینر میاید آنرا هم ارز با اسیک ها میدانند در حالی که ماینر های اتریوم به دو زیر مجموعه ریگ ماینینگ و اسیک ها تقسیم میگردد. از اسیک ها پردازش دیگری بر نمی آید و فقط می توانند توابع هش را محاسبه نمایند. برای این که راحت تر درک کنیم منظورمان از محاسبات چه چیزی میباشد باید در مورد تابع هش صحبت کنیم. پس اگر تعداد دفعاتی که تابع هش توسط اسیک محاسبه میگردد را بر زمان این محاسبات تقسیم کنیم هش ریت () دستگاه محاسبه می شود.

میانگین تورم جهانی می دانید که سی پی یو عملا مغز کامپیوتر و مرکز محاسبات منطقی در یک کامپیوتر میباشد. پس برای ما بسیار مهم و حیاتی میباشد با ویژگی های تابع هش، سختی شبکه و هش ریت به خوبی آشنا شویم تا در خرید دستگاه ماینینگ اتریوم و سایر ارز های دیجیتال تصمیم بهتری داشته باشیم. اگر بخواهیم خیلی ساده و ابتدایی بگوییم کارت های گرافیک یک مدل خاص و قویتری از یک میباشند، که به خاطر همین قدرت بالاتر، می توان با استفاده از آنها ریگ ماینینگ ساخت.

با مجله ارز دیجیتال همراه باشید. در توضیح ریگ ماینینگ باید به تفاوت و اشاره نماییم؛ بررسی کامل و دقیق تفاوت این دو بسیار فراتر از موضوعات این متن میباشد. ریگ های ماینینگ، عملا یک کامپیوتر ارتقا یافته میباشند که شامل تعداد زیادی کارت گرافیک برای حل معادلات شبکه ارز دیجیتال میباشد. با مجله ارز دیجیتال همراه باشید. در واقع با تغییر کوچک ترین کاراکتر در ورودی، خروجی کاملا تغییر می کند. این ماینر در سال ۲۰۱۸ توسط شرکت بیتمین به بازار عرضه گردید.᠎!

مسکن ملی قزوین

اتریوم یک ارز دیجیتال بسیار محبوب میباشد و پیش بینی ها برای قیمت آن نیز بسیار وسوسه برانگیزند به طوری که بعضی اعتقاد دارند این ارز دیجیتال توانایی دارد رقیب کهنه خود یعنی بیت کوین را پشت سر بگذارد. ریگ ماینینگ توانایی خوبی برای استخراج اتریوم دارد و می تواند گزینه مناسبی برای این کار باشد اما مشکلاتی نیز به همراه دارد. البته اسیک ها با خود محدودیت های زیادی را به همراه می آورند که باعث شده افراد به فکر سایر دستگاه های استخراج ارز دیجیتال باشند.

کنکور دو مرحله ای

تابع هش تابعی میباشد که یک رشته با طول متفاوت را به عنوان ورودی دریافت می کند و یک رشته با طول ثابت در خروجی ثبت می کند. در انتهای این مقاله می توانید بین خرید دستگاه استخراج ارز های دیجیتال یا خرید و فروش ارز های دیجیتال یکی را انتخاب نمایید. امکان دارد برای یک کامپیوتر عادی که ما استفاده میکنیم قدرت های فراوانی داشته باشد؛ اما برای استخراج ارز های دیجیتال اکتفا به قدرت کار صحیحی نمیباشد؛ برای این منظور لازم است تا از تعداد زیادی کارت گرافیک () استفاده گردد.

قیمت کارت گرافیک بالا میباشد و برای ساخنت ریگ ماینینگ باید تعداد زیادی از آنها را بخرید که این امکان دارد برای شما مقدور نباشد؛ همچنین باید گفت برای یک ریگ ماینینگ هزینه برق به نسبت یک آسیک کمتر میگردد اما به خودی خود این هزینه بالا میباشد و باید آنرا هم مورد توجه قرار داد. واضح است که این وسیله می تواند به خوبی عمل نماید و برای شما نسبت به سایر وسایل ماینینگ سود بیشتری داشته باشد.

مشکلات ماینر ها فقط به هزینه آنها محدود نمیباشد معمولا ماینر ها و فن های آنها صداهای بلندی هم تولید میکنند که امکان دارد برای شما و همسایگانتان مزاحمت ایجاد نماید. محاسبه هزینه ماینرها کمی پیچیده تر از محاسبه پول برق میباشد چراکه ماینر ها نیاز به یک فن قوی هم دارند. این ماینر یک مدل بهتر از مدل قبلی میباشد زیرا با باتری کمتر (۷۶۰) هش ریت بالاتری دارد. برای توضیح ابتدایی سختی شبکه می توان اینطور تصور کرد که با زیاد شدن ماینر ها و اضافه شدن بلوک ها در بلاکچین اتریوم خروجی تابع هش سخت تر بدست می آید و این عملا درآمدر شما را در طول زمان کاهش می دهد.  ​​!

آخرین بروزرسانی در: