طول مطالعه: 4 دقیقه

بنابرای نتا زمانی که شکسته نشود، حرکت اتریوم می تواند صعودی باشد. اتریوم در روز گذشته با ایجاد فشار فروش، حمایت محدوده 1750 دلار آن به سمت پایین شکسته شد. دامیننس اتریوم با شکست مقاومت های خود، به سمت محدوده های بالای برگشت. در حال حاضر سه مقاومت در محدوده های 1870 و 1990 و 2150 دلار روی نمودار وجود دارند، که در گذشته با واکنش های بسیار شدیدی همراه بوده اند. برخورد دوم به مقاومت 1150 الی 1170 دلار باز هم با واکنش شدیدی همراه بوده است. ​​​​​!

تورم جهانی مواد غذایی محدوده حمایت مهمی که برای این ارز در نظر گرفته شده است در قیمت 1750 الی 1780 دلار قرار گرفته است، و با توجه به اینکه این حمایت در کف کانال 4 ساعته صعودی قرار دارد، می توانیم انتظار واکنش خوبی داشته باشیم. به دلیل اینکه روند شاخص در تایم فریم 4 ساعته از حالت صعودی خارج شده است. در حال حاضر قیمت اتریوم واکنش شدیدی به حمایت محدوده 1700 تا 1780 دلار نشان داده است، و در صورت برخورد مجدد باید دید که نشانه های حمایت روی این سطح مجددا مشاهده می شود یا خیر.

قرعه E2 80 8cکشی ایران خودرو
محدوده های حمایتی که برای اتریوم در نظر گرفته شده است، در قیمت های 1550 و 1500 دلار می باشد. اندیکاتور پیوت پوینت برای امروز حمایت 1500 دلار را به عنوان نقطه عطف نوسانات روزانه نشان می دهد. در 24 ساعت گذشته برای اتریوم و به تبع آن در کل بازار نوسانات شدیدی را شاهد بودیم. بنابراین احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر وجود دارد. دامیننس اتریوم با شکست حمایت 19.5 درصد، در حال کاهش به سمت حمایت پایین تر در محدوده 19.30 درصد می باشد، که با توجه به تعداد برخوردهای بالا به حمایت 19.5 درصد احتمال شکسته شدن این حمایت بالا رفته بود.

ولادیمیر پوتین تحصیلات دامیننس اتریوم با توقف کامل در محدوده حمایت 17.70 الی 17.90 درصد، و شکست مقاومت ترند لاین نزولی، به سمت بالا حرکت کرد. اما در تایم فریم پایین احتمال شکسته شدن این سطح به صورت فیک وجود دارد، و در صورتی که فشار فروش در تمام بازار ادامه داشته باشد، احتمال برخورد قیمت به کف محدوده حمایت افزایش خواهد یافت. اما در صورتی که حمایت 19 درصد اتریوم شکسته شود، احتمال کاهش قیمت اتریوم تا محدوده 1500 دلار وجود دارد.

ایرپاد پرو 2021
اتریوم در صورتی که این ناحیه را حفظ کند، پتانسیل تشکیل یک ناحیه رنج بسیار کوتاه مدت را روی محدوده حمایت دارد. برخورد قیمت به حمایت 1500 دلار، با شیب بالایی همراه بوده است. همچنین در صورت هیجانی شدن بازار و افزایش تقاضا، موج صعودی می تواند قیمت را به محدوده 1300 دلار نیز برساند. اتریوم همچنان پتانسیل کاهش بیشتر قیمت را تا حمایت 1300 دلار دارد. برای کوتاه مدت یک حرکت صعودی برای شکست سقف کندل های قبلی صورت گرفته و تا زمانی که اتریوم بالای 1740 الی 1746 دلار باشد، و کندل های برگشتی به این محدوده واکنش خوبی داشته باشند، می توانیم شکست این مقاومت را قطعی بدانیم.

به دلیل اینکه محدوده های حمایت فعلی بیت کوین در پایان هفته قبل حفظ شد، خریداران اتریوم تلاش کردند تا محدوده 1600 دلار را پس بگیرند. بسیاری از سایت های مرجع درهمین زمینه، مانند ،،و غیره دسترسی به این اطلاعات مهم را برای عموم مردم در اختیار قرار می دهند. 6. اعضای تیم توسعه دهنده: یکی از پارامترهای مهم در تحلیل فاندامنتال، بررسی اعضای تیم پروژه و سابقه کاری آن اعضا در صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال می باشد.

خرید گیم تایم 60 روزه Wow دامیننس اتریوم همان طور که روز گذشته بررسی شده بود، برای اطمینان بیشتر باید سقف مقاومت الگوی کنج نزولی را می شکت تا تایید حرکت صعودی داشته باشد. این مورد در سایت خود آن پروژه و ارزی که قصد بررسی آن را دارید موجود است. مخصوصا در شش ماه گذشته که دامیننس بیت کوین زیر 50 درصد آمده است. اکنون به دلیل اینکه بازار دچار بی تصمیمی شده است، قیمت زیر محدوده مقاومت ذکر شده متوقف شده و اگر بیت کوین همچنان به حرکت صعودی ادامه دهد، پتانسیل شکست مقاومت اتریوم و شروع یه حرکت شارپ در بازار فراهم خواهد شد.

تا زمانی که کف کانال صعودی حفظ شود، این سناریو می تواند به وقوع بپیوندد. رشد قیمت این ارز تا مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، ادامه پیدا کرد. بنابراین برای هفته پیش رو تا زمانی که مقاومت مورد نظر تبدیل به حمایت نشود، ادامه روند رنج را می توانیم انتظار داشته باشیم. بنابراین محدوده حمایت احتمالی اتریوم در قیمت 1000 دلار می باشد، که می توان این ناحیه را به عنوان تست مجدد خرید کوتاه مدت در نظر گرفت.

جام جهانی ۲۰۱۴

بنابراین در صورت شکست مقاومت 1750 دلار، قیمت اتریوم می تواند تا محدوده 2000 دلار و حتی 2200 دلار رشد داشته باشد. همچین یک خط روند صعودی نیز برای اتریوم در نظر گرفته شده است، و تا زمانی که این خط روند حفظ شود، پتانسیل رشد قیمت تا محدوده مقاومت 1650 و 1700 دلار فراهم خواهد شد. به طور کلی تا زمانی که حمایت 14.70 درصد شکسته نشود، پتانسیل رشد این شاخص مجددا تا محدوده 16 درصد وجود دارد. دامیننس اتریوم با عبور از مقاومت محدوده 17.80 درصد، به مقاومت مهمی در عدد 19 درصد برخورد کرده، و به آن واکنش نشان داده است.

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته باز هم به محدوده حمایتی که در قیمت 1725 الی 1786 دلار رسم شده بود، واکنش خوبی نشان داد. روز گذشته اتریوم به دلیل اخبار منتشر شده با هیجانات زیادی همراه بود. همچنین حمایت اصلی در محدوده 1000 دلار قرار دارد، و با توجه به اینکه عدد مهمی است، محدوده معتبری جهت انجام معاملات می باشد. ضمن اینکه حمایت رند 1000 دلار نیز زیر این محدوده می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود.

آخرین بروزرسانی در: