طول مطالعه: 5 دقیقه

اما آن هایی که اتریوم بیشتری در دست داشتند ، حالا کلی پول نصیبشان می شد . اما با این وجود می توانید از طریق چندین صرافی آنلاین اتریوم کلاسیک بخرید . بر اساس اظهارات مدیر ارشد ، با اسم مستعار آرویکو ، تیم اتریوم کلاسیک هم اکنون دارای چهار گسترش دهنده می باشد که البته هر فردی این امکان را دارد که به این تیم بپیوندد . این سوال که ارزش اتریوم کلاسیک () به چه صورت است هنوز جای بحث دارد اما به صورت خلاصه ، این سکه دارای ارزش است ، زیرا مردم به این پروژه اعتقاد دارند و افرادی که علاقمند به پشتیبانی از آن هستند می توانند روی آن سرمایه گذاری نمایند .

واردات خودرو دست دوم مدل استاندارد همچنان در همان حوالی ۱۷۳ گرم باقی خواهد ماند اما وزن آیفون ۱۴ پلاس احتمالا به ۲۴۵ گرم خواهد رسید. این موضوع باعث شد فکر کنیم وزن این گوشی شاید کمتر از نسل قبل باشد که به نظر نمیرسد اینطور باشد. حتی در یک خبر خوانده بودیم که ظرفیت باتری فقط در این گوشی کاهش خواهد داشت. بلاک چین هر دو تا بلاک 1920000 مساوی است که در این بلاک هارد فورک بازگشت دادن دارندگان توکن های اجرایی شده است؛ بدان معنا که کلیه ی موجودی ها ، کیف پول ها و تراکنش هایی که تا هنگام اجرای هارد فورک در اتریوم موجود بود، هنوز در بلاک چین اتریوم کلاسیک دارای اعتبار هستند.

قرعه کشی خودرو تیر 1401
دقیقا در هنگام نگهداری از رای ها ، به عبارتی هک شد . در ادامه ، جامعه اتریوم به صورت آنی رای گیری کرد و بیشتر شرکت کنندگان در این رای گیری موافق تغییر کد اتریوم برای بازگشت دادن اعتبارات به سرمایه گذاران و دور کردن از هکرها بودند . در مدت کوتاهی ، و هم اضافه شدند که به این معناست که بیشتر صرافی هایی که اتریوم را مورد پشتیبانی قرار می دادند ، حالا اتریوم کلاسیک را نیز قبول می کنند .

زیرا اتریوم کلاسیک به نوعی بازتولید شده از بلاک چین اصلی می باشد ، البته به جز یک سری تغییراتی که جهت بازگردانی تراکنش های انجام شده ، هر شخصی که توکن های اتریوم را در هنگام فورک در اختیار داشته است ، حالا به همان میزان توکن در اتریوم کلاسیک دارا می باشد . تعداد قابل توجهی گسترش دهنده دیگر نیز علاقه خود را جهت کمک به پروژه اتریوم کلاسیک عنوان کردند که از جمله آن ها می توان به مدیر عامل سابق اتریوم ، هاسکینسون اشاره نمود که در سال 2014 اقدام به ترک این تیم کرد .

از جمله این موارد ، باز بودن سیستم و از همه مهمتر غیر قابل تغییر بودن آن بود . هنوز به غیر قابل تغییر بودن بلاک چین پایبند است . مدیران پروژه یک بیانیه صادر نمودند که در آن قوانینی که از نگاه آن ها بلاک چین باید از آن ها پیروی کند را تعیین می کرد . ایده کلی این بود هنگامی که تراکنش ها صورت گرفتند ، دیگر نباید قابل بازگشت باشند و با ماندن در این نسخه دست نخورده از اتریوم ، آن ها ارزش کسب کردند .

نتایج قرعه کشی خودرو
اینطور که به نظر میرسد، آیفون ۱۴ پرو مکس شاید سنگین ترین گوشی هوشمندی باشد که اپل تاکنون تولید کرده است. از آنجایی که فقط دو روز تا رونمایی از گوشیهای سری آیفون ۱۴ زمان باقی مانده، تاکنون توانستهایم به بخش بزرگی از اطلاعات مربوط به مشخصات فنی این محصولات دسترسی داشته باشیم. حتما تاکنون می دانید که چرا نام آن اتریوم کلاسیک می باشد ! این فراخوان به صورت آنلاین برگذار گردید و هر کسی که اتر در دست داشت امکان شرکت در آن را داشت .

طبق چیزی که میدانیم، این سری قرار است در چهار مدل استاندارد، مکس/پلاس، پرو و پرو مکس راهی بازار شوند که تنها تفاوتشان از این نظر در مقایسه با نسل گذشته، حذف مدل مینی و جایگزینی مدل مکس/پلاس است. همچنین مدل پرو هم ظاهرا با یک افزایش وزن ۱۱ گرمی همراه خواهد بود تا از ۲۰۴ گرم در نسل قبل به ۲۱۵ گرم برسد. از آنجایی که آیفون ۱۴ پلاس و پرو مکس به یک اندازه هستند و طبق جدیدترین اطلاعاتی هم که در اختیار داریم، از باتری نسبتا مشابهی بهره میبرند، به احتمال بسیار زیاد آنچه که باعث شده وزن مدل پرو مکس با یک افزایش ۱۵ گرمی در مقایسه با نسل قبل همراه شود، ماژول بزرگتر دوربین و سنسور ۴۸ مگاپیکسلی جدیدی است که قرار است جایگزین نمونهی ۱۲ مگاپیکسلی شود.

روز گذشته مارک گورمن، تحلیلگر مشهور خبرگزاری بلومبرگ که افشاگر موثقی هم به حساب میآید مدعی شده اپل میخواهد ظرفیت باتری مدلهای پرو را هم در مقایسه با قبل افزایش دهد. همین موضوع دلیل افزایش وزن ۱۱ گرمی آیفون ۱۴ پرو هم به حساب میآید. با این تفاسیر، گفته میشود وزن آیفون ۱۴ پرو مکس به احتمال زیاد به ۲۵۵ گرم خواهد رسید که بدین ترتیب، این گوشی ۱۵ گرم از آیفون ۱۳ پرو مکس ۲۴۰ گرمی سنگینتر خواهد شد؛ محصولی که همین حالا هم یکی از سنگینترین گوشیهای موجود در بازار است.  ​​​!

تاثیر تورم جهانی

اما به تازگی یک خبر جدید در رابطه با وزن گوشیهای این سری منتشر شده است که مدعی شده آیفون ۱۴ پرو مکس، سنگینترین گوشی در مقایسه با نسلهای قبل خواهد بود. اما به نظر می رسد این عدم توافق غیر قابل ملاحظه موجب تاثیر عظیمی شد . سرمایه گذاری روی اتریوم کلاسیک به راحتی خرید و نگهداری ارز آن می باشد . این امر ، مشکلات بسیاری را برای صرافی ها ایجاد کرد ، زیرا حتی در صورتی که نمی خواستند توکن های اتریوم کلاسیک را لیست نمایند ، قطعا آن ها اعتبارات مشتریان را با نگه داشتن اتریوم ها در هنگام جداسازی نگه می داشتند .

ولی در نقطه مقابل ، اتریوم یک بلاک چینی است که آن اعتبارات را به آدرسی دیگر انتقال داد . البته بهتازگی اطلاعات آنها توسط یک افشاگر به نام در ویبو منتشر شده که نشان میدهد مدل ۶٫۷ اینچی جدید، قطعا آیفون ۱۴ پلاس نام خواهد داشت و نه مکس. هنگامی که صحبت از رفع مشکلات از سوی جامعه اتریوم می گردد ، مثال بهتری است . از مراسم رونمایی آیفون ۱۴ چه انتظاراتی داریم؟

آخرین بروزرسانی در: