طول مطالعه: 4 دقیقه

معروفترین شبکهها برای انتقال تتر شبکههای اتریوم ()، ترون ()، پالیگان () و شبکه هوشمند بایننس () هستند. در این صورت کاربر آزادی عمل بیشتری دارد و میتواند یکی از شبکههای موجود را برای انتقال انتخاب نماید. اما در ۵ درصد موارد ممکن است حین برداشت از صرافی یا کیف پولتان، بتوانید به کمک پشتیبانی ولت یا صرافی، دارایی خود را بازگردانید. برای کنترل هزینه انتقال ارز دیجیتال، علاوه بر کارمزدی که به شبکه انتقال رمزارز پرداخت میکنید، باید به کارمزد خرید و فروش صرافی نیز توجه کنید.

کرونا ۲۴ شهریور ۱۴۰۱
استاندارد انتقال اتریوم، استاندارد است. شبکه یک استاندارد فنی برای ایجاد و استفاده از توکنهای جدید در بایننس چین به شمار میآید. شبکهای است که برای انتقال ارز دیجیتال از یک کیف پول به کیف پول دیگر استفاده میشود. انواع شبکه های انتقال ارز دیجیتال کدام اند؟ بههمین علت همیشه شبکه مبدا و مقصد یک ارز دیجیتال باید یکسان باشد. معاملهگرانی که به تازگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده باشند، معمولا از شبکه اصلی هر ارز برای انتقال داراییهای دیجیتال خود استفاده میکنند.

خودرو ملی روسیه بنابراین تصمیم میگیرد آن را به یک پلتفرم با امنیت بالاتر از محیط صرافی منتقل کند، برای مثال کیف پول را انتخاب مینماید. شبکه بلاک چین بیت کوین، وظیفه نظارت و تامین امنیت که پیشتر بر عهده بانک بود را برعهده گرفته است. به همین دلیل، ضریب امنیت در آنها همواره در حال افزایش است و سرعت پردازش تراکنشها نیز افزایش مییابد. بهدلیل اینکه اکثر ارزهای دیجیتال دنیا بر روی شبکه اتریوم ایجاده شدهاند، پشتیبانی از آنها برای کیف پولها و صرافیها سادهتر است.

رئال مادرید ورزش البته باید بدانید که شبکههای دیگری نیز برای انتقال ارزهای دیجیتال وجود دارند مانند شبکه ترا و شبکه پالیگان که ما در این مقاله به مهمترین و پرکاربردترین آنها اشاره کردیم. بانکها، دفترخانههای ثبت اسناد رسمی و موسسههای مالی، واسطههایی هستند که بر فرایند انتقال دارایی از شخصی به شخص دیگر نظارت میکنند. 2. اگر شبکه ارز دیجیتال را درست انتخاب کرده باشید و صرفا آدرس کیف پول انتخابی شما اشتباه باشد، باز هم به احتمال ۹۹ درصد پول شما از بین رفته است.

خودرو ملی پاکستان

اگر آدرس گیرنده در شهر دیگری باشد، شرایط پست تغییر خواهد کرد. اما اگر کیف پول شما از انتقال اتریوم در شبکه پشتیبانی میکند، میتوانید از این شبکه نیز برای انتقال اتریوم استقاده کنید. شما میتوانید خریدهای خود را در بستری بسیار امن و با کارمزد بسیار پایین انجام دهید. در کنار انتخاب شبکهی انتقال با کارمزد کم، انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال که کارمزد معاملاتی پایینی دارد، یک استراتژی بسیار عالی برای معاملات است. کارمزد معاملاتی در صرافی ارز دیجیتال ارزپایا ۰.۰۰۲ است که نسبت به سایر صرافیهای ایرانی بسیار کمتر است.

این شبکه باید بهگونهای انتخاب شود که انتقال ارز دیجیتال با کمترین کارمزد انجام شود. برای مثال، شبکه انتقال ارز دیجیتال بیت کوین نسبت به شبکه انتقال رمزارز اتریوم سرعت کمتری دارد. برای انتقال هر ارز دیجیتال، ممکن است شبکههای مختلفی وجود داشته باشد اما معمولا انتقال در شبکههای و نسبت به سایر شبکهها، ارزانتر است. شبکه -20 نسبت به شبکه بیت کوین از سرعت بالا و کارمزد کمتری برخوردار است. ᠎​!

شبکههای بلاک چینی از تعدادی نود یا گره تشکیل شدهاند. بهاینترتیب، افرادی که قصد دارند توکنی روی آن شبکه ایجاد کنند؛ باید از استاندارد شبکه پیروی کرده و توکن خود را متناسب با قوانین شبکه بلاک چین اصلی ایجاد کنند. با این حال، برخی از این شبکهها هزینه زیادی از شما دریافت میکنند و در عین حال سرعت پایینی دارند. بسیاری از ارزهای دیجیتال در ابتدا با ایجاد یک توکن اقدام به جذب سرمایه میکنند. تعداد بسیار زیادی از بستر های انتقال رمز ارز وجود دارند.

زلنسکی فرار به لهستان
لازمه درک شبکه انتقال ارز دیجیتال، درک سازوکار کلی شبکه بلاک چین است. زیربنای هر ارز دیجیتال، یک شبکه بلاک چین است. ممکن است یک توکن، توسط چند شبکه انتقال ارز دیجیتال پشتیبانی شود. شبکههای انتقال رمزارز، با به وجود آمدن کوینها و توکنهای دیگر بعد از بیت کوین اهمیت پیدا کردند. اما پس از چندین ساعت متوجه میشوید که کوینهای شما به حساب صرافی واریز نشده است. عموما معاملهگران مبتدی با انتخاب اولین شبکهای که در لیست شبکههای انتقال ارز دیجیتال مشاهده میکنند، کارمزد تراکنشهای بالایی را میپردازند.

مسی و رونالدو تتر یک استیبل کوین است که در شبکههای مختلفی قابلیت انتقال دارد. این اتفاق تنها در حالتی رخ میدهد که شبکه ارز دیجیتال را بهدرستی انتخاب کرده باشید و تنها آدرس کیف پول انتخابی شما متعلق به فرد دیگری باشد که آن فرد نیز در همان کیف پول یا صرافی حساب داشته باشد. یکی از بدترین اتفاقاتی که میتواند برای یک معاملهگر رخ دهد، ارسال یک ارز دیجیتال به یک آدرس اشتباه است.

اما بهترین شبکه برای انتقال تتر، شبکه TRC20 است.
روی هر بسته پستی، باید آدرس فرستنده و گیرنده با تمام جزئیات درج شود. زیرا آدرس انتخابی شما اشتباه بوده است. ممکن است امکان انتقال به شهر موردنظر شما وجود نداشته باشد یا لازم باشد بسته شما با هواپیما یا کشتی جابهجا شود. اما بهترین شبکه برای انتقال تتر، شبکه است. انواع شبکه انتقال ارز دیجیتال، یکی از مفاهیم اصولی و جالب دنیای ارزهای دیجیتال است. اتریوم و تمام توکنهای موجود بر روی شبکه آن، با استفاده از این استاندارد منتقل میشوند.

آخرین بروزرسانی در: